Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkohol nélkül nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol nélkül nem lehet barátnőt "szerezni"?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pap életü, de nálam az alkohol, diszkó, éjszakai élet az már nagyon kimarad. Alkoholt max évente párszor iszom már. Ismerkedni ezzel nem lehet. Nekem a heti alkohol az sok, amit sokan művelnek.


Amikor megkérdezik bulizok e és mondom, hogy nem iszom, a legtöbb nő rendesen hülyének néz, meg milyen már, hogy nem iszom le magam, az ismerkedés meg is szakad. Vagy beoltanak miatta.


Engem már zavar. Nem egy (pár) ismerősöm van, akik sokat isznak, és ismerek olyan csajt is, aki kb csak piás sztorikat tud mesélni. Ez gáz. Ha ismerősökkel beülök valahová, és van bőr a képemen kólát kérni, ki vagyok röhögve...


Sokszor már meg sem hívnak, nekem meg az ismerkedéstől is elment a kedvem, mert akikkel ismerkedtem, nagyon sokat ittak.

28f


2018. szept. 30. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta, hogy 70-es IQ-val felszerelt emberekkel kell barátkozni egy Zs kategóriás késdobálóban?
2018. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En meg olyannal nem ismerkedem, aki spkat iszik.
2018. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Hol, milyen jellegű helyeken találkoztál olyan csajokkal, akkor szeretik, ha néha iszogat és bulizik a férfi?

Csak mert szívesen találkoznék ilyen lányokkal :D

2018. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak tinibulikban lehet ismerkedni.
2018. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neten szoktam. Mashol nem igen tudok. Barokba, diazkokba ugye nem jarok, ismeroseimnek persze sosincs olyan, akit bemutathatnanak, hobbijaim meg maganyos hobbik.
2018. szept. 30. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress társas hobbit.
2018. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!