Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, hogy lehet barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogy lehet barátnőt szerezni, hogy nem vagyok jóképű és gazdag sem?

Figyelt kérdés
Egy lapáttal még az is rátesz,hogy introvertált személyiség vagyok.

2018. aug. 20. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Magam példájából ítélve sehogy. De neked azért több szerencsét kívánok, hátha nem vagy akkora nyomoronc, mint én.
2018. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a hármas kombóval sehogy.
2018. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Bizonyos arab országokban tudsz venni. Csak azt kell megoldanod, hogy behozd az országba.


Egyébként kitartással, türelemmel, önfejlesztéssel és azzal, hogy feladod ezt az agyatlan "jóképű és gazdag" eszmét. Igen, vannak nők akiknek az számít, másoknak viszont abszolút nem az számít. Vagy ha igy is lenne, akkor szerinted mennyire produktív ilyen hozzáállással barátnőt keresni? Semennyire! Koncentrálj a belső értékeidre, legyen jó kisugárzásod és találd meg azt a stílust ami a legjobban áll és ami tetszik is neked, hogy jól érezd magad a bőrödben.


F

2018. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk hogy elengeded ezt a "csak a jóképű és gazdag pasiknak lehet nőjük" dumát, és hagyod a frusztrációt a fenébe.
2018. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat az életem úgyis hulladék inkább felakasztotom magam .

További boldog életet nektek

2018. aug. 20. 17:34
 6/8 peca1000 ***** válasza:
45%

Fejezd be a picsogást, menjél fel szépen a netes társkeresökre, azt keress az átlagos, vagy csúnya lányok között.


De ha neked top csaj kell csak, vegyél egy kötelet azt hajrá!


41 ffi

2018. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan csaj kell neki,aki tetszik is neki, olyan kapcsolatba bele se kezdjen, ha nem tetszik neki a lány. "Csak legyen már mellettem is valaki" ennek semmi értelme. Őszinte leszek: Ha nem vagy joképű, gazdag sem, de az ízlésed jó a nők terén, akkor igen kevés esélyed van.
2018. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva,nagyjából sehogy. Magam példáját említve,nekem sem jött össze eddig és hasonló vagyok mint te.

Nagyon nehéz dolgod van,ez van.

Ha nagyon nagy mázlid van,akkor egy átlagos csajt találhatsz,de ahhoz ötöslottó szintű szerencse kell.

27/F

2018. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!