Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A helyiek szerint szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyiek szerint szerencsétlen vagyok, mert tinderen meg társkeresőn probálok barátnőt szerezni, te mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Én annyit csalódtam a viszonylag közeli lányokban, sőt olyanban is aki csak táborozott a fauban.


Hogy már discóba se járok, minek csak beképzelt tini pXcsXk vannak, normális csaj is elküld a fenébe.



Ha meg összejön egy lány az csak hetekig marad velem, aztán szakít...


kevessebb, mint két hónap múlva meg 24 leszek. Régi osztálytársaim, már ilyen 4 éves kapcsolatokba, élletársi viszonyba, meg megházasodva vannak.


Kicsit furdal a gondolat, hogy úgyanott tartok a barátnők terén, mint mikor a szakmát szereztem, pedig már 2 éve aktívan dolgozok.


Munka után hétköznap esténként a legrosszabb, volt már, hogy az öngyilkosság is lejátszodott a fejemben.



2018. aug. 23. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
hát akkor elárulom, társkeresőn nehezebb lesz normáéis lányt találni, mint bulikban...
2018. aug. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy én leszarom a helyiek véleményét. Ha nekem tinderen esne jól ismerkedni, akkor ott ismerkednék, és tennék arra, hogy mások szerint ez nem megfelelő magatartás.
2018. aug. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mások véleményével. Nem tartom magam lúzernek, mégis 2 hosszú kapcsolatom társkeresőről volt.
2018. aug. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az kiba$zott fontos hogy helyiek mit mondanak...a Böbi néne meg a Traktorista Sanya véleménye nélül nincs is élet! Pfffff
2018. aug. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell így nekikeseredni. Ott próbálkozz, ahol jónak látod, aztán vagy összejön vagy nem. De veszíteni nem fogsz vele semmit, ha megpróbálod.

A falusiak meg általában mindenkit kibeszélnek, lehurrognak nagyjából minden miatt, mivel ingerszegény a környezet, ezért mindent "felnagyítva" érzékelnek. Szóval ne vedd magadra.

2018. aug. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 peca1000 ***** válasza:
90%

Jaj te az ilyen kis lúzer, maradi gyökerekre halgatsz, mint a falu megmondóemberei?


21. század van, aki számít, a neten keres partnert magának.


Csak a funkcionális, érzelmi, és emberi, analfabéták nem találnak ott társat maguknak.

2018. aug. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyjad már falun azért megszólták a szomszédasszonyok az állandóan dolgozó anyósjelöltemet, mert kiült napozni hétvégén.

Hogy mit mereszti a seggét, miért nem dolgozik.


Emiatt öngyilkosnak lenni, te Jó Isten.


Nekem sem volt szerencsém jó sokáig.

2018. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem lennék öngyilkos soha, csak volt olyan időszakom mikor sokat csalódtam és munkám se volt, se barátaim.



Tinderen is volt egy lány aki történetesen ismertem látásból, és két nap múlva már kitörölt a macht-ből...


Most egy Egyetemista csajjal dumálok, de gondolom százával írnak utána...

2018. aug. 23. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit mondanak a helyiek? Kit érdekel mit mondanak gyakorin? HA mások véleményétől függsz, akkor nem csoda, hogy neten kell ismerkedned!
2018. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!