Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy örökre így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy örökre így marad és így rendeltetett?

Figyelt kérdés

Lassan 30 felé egyre inkább úgy érzem magam, hogy az "álomférfi" (direkt van ott az idézőjel) nem jön el, egyedül kell leélni az életem, családom nem lesz, mert érdekből és/vagy megalkuvásból nem megyek férjhez. A "csak azért is legyen valakim" szindrómát nem követem. A körülöttem levő emberek szerint nincs velem probléma, azonban én ezt nem így érzem. Nem vagyok elszigetelt sem, mégse tud senki se belém szeretni. Hiába vagyok kedves, jó szívű, humoros, érdekes is akár xy-nak stb, ha senki se szeret belém igazán és fordítva (egyoldalúnak semmi értelme, csak gyötrődöm olyankor). Hiába vágyom rá, ha nem jön, soha semmi sem történik. Nem görcsölök, de azért ez nem ugyanolyan, mint a 20-as évek elején.

Van egyébként más is, aki így érzi magát, akár férfi, akár nő? A leendő hozzászólók erről a problémáról mit gondolnak?

Lehet már tettek fel ilyen kérdést, azóta biztos történtek dolgok. Én először teszek fel ilyet. (Mielőtt valaki leszólna)


2018. okt. 1. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
j
2018. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
"jószívű? honnan veszed hogy az vagy?
2018. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyan tulajdonságokat írtam ide, amelyeket nekem mondtak, csak a példa kedvéért. Az azt megelőző mondatot úgy kezdtem, hogy "..körülöttem levő emberek szerint..", így egy gondolatcsoportba tartozik az azt követő mondat is, és egy bekezdésbe. Egyéb kötözködni való? :)
2018. okt. 1. 14:44
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az lett a vesutem, hogy megismertem a szerelmet egy tökéletes partner mellett. Miútán vége lett már nem vágytam a húspiacra. Nincs értelme fiúk között lófrál i amikor tudod milyen férfivel lenni.

Én az egyedüllétet választottam, mert megtapasztaltam a tökéletes kacsolatot és màr ennél kevesebbel beérni szenvedés lenne.

2018. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Priviáradat 3...2...1😅
2018. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

És mi történne ha nem várnál?

Mi történne ha elébe mennél, ha tennél többet azért, hogy történjen valami? Hogy több lehetőséged legyen?? hm??

Nincsenek szabályok.


Ha csak otthon ülsz vagy várod a csodát akkor nem lesz semmi-

Nem fog befagyni a pokol ha a céljaid érdekében teszel valamit, úgy ahogy saját magad mész el egyedül bevásárolni, dolgozni, elintézed a munkákat úgy emberekkel is létesítesz kapcsolatot.


Kevés ember van aki elsőre kifogja az aranyhalat, sokan évekig próbálják kifogni, és sokszor csak egy harcsát fognak ki ami ugyan ehető és finom ha jól elkészítik de sokan inkább visszadobják had nőjön még...

2018. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nincs privi áradat.:)


Nem véletlenül írtam azt is, hogy "nem vagyok elszigetelt sem..". Ez nem azt jelenti, hogy rámászok a másikra, meg én udvarolok, bárhol és bárkivel legyek. Meghagyom a férfinak, hogy udvaroljon, ha egyáltalán akar

2018. okt. 1. 14:54
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Te magad is kezdeményezhetsz, egyenjogúság van...azaz lett. Ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez. Keresd meg te az álomférfidet!!!

Én nem is keresek párkapcsolatot, nem nekem való, maximálisan ellenségesen állok a dologhoz.

2018. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Van valaki, akit el tudtam képzelni magam mellett, de gyakorlatilag kikosarazott. Soha sem jártunk, ezt hozzá teszem.

Jó, igazából csak kíváncsi voltam mások véleményére, de lehet fölösleges is volt ez a kérdés.

Köszönöm a küldött válaszokat, senkit sem "pontoztam"le vagy föl, mielőtt még ilyet a fejemhez vágna bárki is. :)

2018. okt. 1. 15:04
 10/14 anonim ***** válasza:
10%

szóval inkább terelsz és terelsz és kifogást keresel, a "miért nem-re" :)


Te tudod. talán nálad bejön majd, hogy "a türelem rózsát teremt"

2018. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!