Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megváltozok vagy örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozok vagy örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Ezt mondta nekem egy nő, miután hosszasan sorolta, hogy mi az, ami változtatásra szorulna a külsőmön. Szerintetek igaza van? Ennyire válogatásak a nők külső terén? Kezdve az öltözködéstől a hajviseleten át a testalkatig?
2018. aug. 17. 20:19
 1/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Először is a nő a saját nézeteit mondta el neked. Nem a világmindenség összes nője nevében szólott.


Másodszor pedig igenis számít a külső mindenkinek, legyen az nő vagy férfi. Neked is számít.


Harmadszor pedig igen, az emberek válogatósak. Ez pedig egyéni joguk, hisz nehogymár valaki megmondja nekem-neked-bárkinek, hogy 'márpedig a fekete hajú emberekhez vonzódnod kell'.

2018. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. Csak kicsit lesokkolt, olyanokat mondott, erősnek érzem az elvárásokat. És igaza lehet, mert tényleg nincs sikerem meg látom a többi korombeli férfit, hogy néz ki. Tényleg ez kell nekik. Kemény.
2018. aug. 17. 20:22
 3/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Írsz valami konkrétumot is amúgy, amin változtatnod kellene szerinte?
2018. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, a változás szuper dolog. Amikor először szembesülsz a hiányosságaiddal akkor az borzasztóan fáj, dühös vagy, sírsz, irigykedsz, de ha ezen a szakaszon túl jutsz és elkötelezed magad az átalakulás mellett akkor rengeteg sikerélményed lesz. Nagyon nehéz legyőzni a büszkeséget, hogy fogadjanak el és szeressenek úgy ahogyan vagy, mert ez vagy te és téged önmagadért szeressenek. Csakhogy ez egy hazugság. A tested nem egyenlő önmagaddal. Nem szabad ragaszkodnod a fejlesztésre szoruló tulajdonságaidhoz, nem szabad identitást csinálni a nem előnyösen megalkotott kinézetből.

Amúgy meg nem tudjuk te hogy nézel ki és az a nő milyen ember, mit mondott, hogyan mondta, miért mondta. Nem azon a vonalon indulnék el, hogy jaaaaaaaj milyenek ezek a nők.

Én tudod kinek adok tanácsokat? Akiből kinézem, hogy megfogadja és jobbá válhat. Akit menthetetlennek ítélek, mert annyira igénytelen és ostoba annak nem mondok semmit, vagy ha nagyon muszáj akkor mondok egy megnyugtató közhelyet, de ezt nem szívesen teszem. Annak mondom, hogy változtasson a frizuráján, akiben meglátom a jobb pasit. Benned ezek szerint ott van a lehetőség, élj vele!

2018. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!