Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy egy pasinak jóval több - tőle független - téren kell megfelelnie, mint egy nőnek?

Figyelt kérdés

Fontosaktól és egyben változtathatatlan tulajdonságoktól a kevésbé fontos és megváltoztatható tulajdonságokig:

* magasság: Gondolom ecsetelni sem kell, hogy mennyire lehet ezen változtatni és mennyire számít a csajoknak. Ráadásul nem is arról van szó, hogy a genetikailag selejt 170 vagy az alatti pasikat érinti, mert manapság a legtöbb csaj tényleg a 180-nál húzza meg a határt szóval a kb. 173 és 178 közöttiek sincsenek olyan nagyon könnyű helyzetben. Ezen a téren viszont a nőknek nincs okuk az aggodalomra. Az alacsony és magas nők is megtalálják a számításaikat.

* arc: Azt hiszem ezt sem kell magyarázni. A markáns férfias vonzások szintén genetikailag adottak, míg a nők simán tudnak sminkkel és kozmetikai praktikákkal ügyeskedni.

* testalkat: Részben a kondizással fejleszthető, de egy keskeny vállú ember sosem lesz vonzó, mert a csontozat szintén genetikailag adott.

* péniszméret: Ezt rakhattam volna akár a 2. helyre is, mert a párkapcsolatban úgy is előjön ennek fontossága. Ezen szintén nem lehet változtatni és talán még a magasságnál is fontosabb egy normális kapcsolatban, míg a nők a mellüket simán meg tudják nagyobbíttatni (ugye a szexuális gátlásosság és ideál tekintetében ez feleltethető meg a péniszméretnek a nők esetében)

* karrier/fizetés: Ez már inkább az egyénen múlik, de ebben az esetben is a pasinak kell drasztikusabb mértékben imponálni, hiszen ez az általános felfogás.



2018. okt. 2. 21:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, hagyd abba ezt a negatív programozást!

Inkább jó dolgokra koncentrálj!

2018. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%

Birom amugy, hogy a kerdezo csak ugy dobalozik draga mutetekkel, hogy "dehat a nok megvaltoztathatjak a kulsejuket". Ja, kes ala fekudhetnek, kiadhatnak egy rakat penzt, amit te elnyaralsz, es szenvednek hetekig a fajdalomtol/mutet. Meg a nok alakja nem genetika, csak a ferfie (mikor a nokon sokkal szembetunobb hibak lehetnek genetika miatt - tul szeles derek, lapos fenek, kis/logo mell, szeles vallak, igazabol barmelykk testalkat, ami nem homokora, sokkal nagyobb valoszinuseggel lesz narancsboruk, a terhesseg teljesen atvaltoztatja a testuket, stbstb).

Azert kivancsi lennek ra, ha meglenne a lehetoseged akkor toltenel-e napi 3 orat a kulsodre aldozva, 100ezreket koltenel-e havonta, hogy fenntartsd a fiatalos kinezeted (ill. finanszirozd a plasztikaidat)? Mert lehet 1 oras sminket feltenni mindennap, hogy "trukkoz", meg arcpakolast, szemoldokszedest, szortelenitest es egyeb noi "alap" dolgokat csinalni az edzeseid mellett, de tenyleg megerne ezt az idot es penzt?

2018. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
84%

Azt írod, a nők megműttethetik a mellüket. Akkor ezzel az erővel a férfiak is megműttethetik az arcukat, ha annyira elégedetlenek vele. Már lehet kisebb orrot műttetni, állkontúrt formáztatni, tokát eltüntetni, fület kisebbíteni, hajat beültetni, stb. Tehát a plasztika ugyanúgy a rendelkezésetekre áll nektek is. Akkor miért csak az az evidens, hogy a nők feküdjenek szike alá, hogy a férfiak számára vonzóbb legyen a külsejük, ha már ezt hoztad fel példának?

Testalkatnál pedig érdekes, hogy a nőknél nem elfogadott, ha azt írják ilyen a genetikájuk, a csontozatuk. Mindig leírják nekik, hogy csak lusták sportolni, és össze-vissza zabálnak. A férfiaknál el kellene fogadni ezt indoknak? Ti nem tudtok sportolni, ügyelni az étkezésre? Nézd meg pl. az úszókat, milyen széles a hátuk. Nekik is az edzésektől lett olyan, nem a szél hordta össze. Kitartó, rendszeres edzéssel a férfiak is tudnak változtatni, ha nincsenek megelégedve a testalkatukkal.

2018. okt. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
83%

tehát itt egyedül a magasság és a péniszméret (ami férfiakat egyébként sokkal jobban érdekel) ér bármit is. (ne aggódj, nőknél is lehet mondani olyat, amin nem tud változtatni az aktuális ideálnak megfelelően.)

arcodat átszabathatod nyugodtan te is, testalkat meg csak kifogás ugyanúgy. eddz, és majd nem lesz olyan, amilyen. (de lehet egy-két hónap kitartás nem lesz elég...)

karrier/fizetés pedig már nem ez a témakör, erről te tehetsz. és egyébként ez is alapvetően minden ember célja, hogy legyen normális munkája, normális fizetéssel, ne kelljen aggódnia annyira a megélhetésén.


de ne aggódj, nem csak te érzed így, nyilván olvastad már a megszámlálhatatlan kérdést az oldalon, ami ugyanez.

de az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy csak a sikertelen, keserű társaid gondolkoznak így.

2018. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
#19: Mert nagy a pofád:)) Egészen addig, amíg ki nem b a sznak, mint macskát szarni vagy kapsz egy fülest;)
2018. okt. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

A nőknek is ugyanúgy meg kell felelniük, mert a férfiak is a jó alakú, csinos, szép arcú nőkhöz vonzódnak.

A karrier/egzisztencia sem a nemtől függ, a túl nagy különbségek semelyik irányba sem szerencsések, egy szintet mindenki elvár, szintén nemtől függetlenül. Megjegyzem nem egy kapcsolatot ismerek, ahol a nő


Szóval ezek csak kifogások.


#7 ez viszont ritka gusztustalan és primitív megnyílvánulás volt a részedről:


"a ferfi 180-nal kezdodik."


Nagyon sok sikeres, komoly és férfias fé

2018. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
50%

Nem a 7-es vagyok, de nálam például a legyen 180 onnan ered, hogy 178 centi vagyok, de nekem fontos, hogy magasabb legyen nálam a párom. Ha 150 lennék 152 lenne a határ. Magyarul nekem is genetika, és nekem is kizáródik egy csomó mindenki emiatt, aki amúgy belsőleg lehet illene hozzám. (Persze nyilván ezt a szabályt magamnak hoztam, de egyrészt férfiak is hoznak maguknak ilyen szabályt, másrészt ha annyira bejönne valaki lehet túl tudnék lépni rajta, de akkor meg tárgytalan a dolog.

Egészen pontosan én sem értem, hogy az arc és a testalkat miért is gondolod, hogy csak a férfiaktól elvárt plusz. Persze, lehet plasztikáztatni, gratulálok, azt te is tudsz, mégse írtad mint opciót. Sminkelni is lehet, de nyilván amikor párt keresel magadnak, és nem egyéjszakás partnert, akkor már nem lesz jó, csak az, akit smink nélkül is szépnek találsz.

Míg a férfiakon a testalkat kérdése az kb annyi, hogy ne hagyja el magát, sportoljon néha, a nőknél tényleg sokkal több a genetikailag határozott rész (csípő szélessége, váll szélessége, láb hossza, csontok vastagsága, bokavastagsága stb.), ami beleszámít a képbe.

Péniszméret - mellméret? (Nem, nem "megfelelés", hogy elmehetek plasztikáztatni. Különben is, azzal kinek felel meg egy nő? Akkor már az a baj, hogy plasztikázott a melle, meg mű. Vagy éppen az már túl nagy) A mell pedig nem csak kicsi meg nagy tud lenni, hanem szétáll, lóg, nagy a bimbó, kicsi a bimbó, befele fordul a bimbó, egyik nagyobb, mint a másik, és még sorolhatnám.

Karrier/fizetés: "tőle független téren", mi? Ha ezt felhozod már tényleg hozhatjuk az összes többi példát is...


Ezen kívül ami viszont tipikusan női, tőlünk független terület elvárása, hogy egy nő ne legyen szőrös például. A férfiak vegyesek, van akinek bozontos szőre van, van akinek csak épp hogy. Ha valakinek jól áll a szakáll hát meghagyja, ha nem, akkor néhány naponta leborotválja. Emellett esetleg intim részen, vagy a hónalján hetente-havonta szintén megborotválkozik. Na most ehhez képest elárulom, hogy hol nő egy nőnek szőre, amit le kell szedni (biztos nem mindenkinek, de nekem például):

A lábán (lábfeje, lábujja, combja is),

a karján (az ujjain és kézfején is),

a hónaljában

az intim részén (egészen rá a combtőre, meg a fenékig, ugyanott, ahol a férfiaknak is, csak míg a boxerból nem kandikál ki a tangabugyi nem kompatibilis vele),

a hasán,

esetleg a feneke felső részén,

a mellbimbója körül,

a szája felett (bajszunk is van),

és persze a szemöldököket is formázni kell.

Ezek közül borotválhatja a lábát körülbelül, mert ha a többivel teszi, akkor nagyon csúnya látvánnyá változik. Talán még az intim részen is megpróbálkozhat vele, de hát az egy-két naposan már nem lesz a legnagyobb élmény a hős férfinak, aki odamerészkedik. A többi helyen pedig marad a szőr gyökeres kitépése. Ami pedig nem csak hogy fáj, de baromi macerás is. Vagy ha profira bízod, ami bár kevésbé fáj, de baromi sokba kerül. (És erre nehogy beírd válaszul a végleges szőrtelenítést. Az sem végleges, és szintén busás pénzösszeg)

Aztán ha még mélyebbre megyünk, meg ott van még az a biológiai tény is, hogy a nő szervrendszere alkalmas arra, hogy hormonokkal fogamzásgátlást tudjanak végezni rajta. Magyarul míg a férfinak "nem kényelmes" az óvszer, emiatt (rosszabb helyeken) elvárás, hogy a nő szedje a gyógyszert, ő azzal többek közt a meddőség meg egyéb fincsi betegségek lehetőségével játszik. (Akár a trombózisra, akár csak arra gondolunk, hogy a mesterséges ciklus miatt később vesz észre egy betegséget.)

2018. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

#23: Jesszus, tiszta káosz a kommented, várj, végigveszem pontonként:


* "Azt írod, a nők megműttethetik a mellüket. Akkor ezzel az erővel a férfiak is megműttethetik az arcukat, ha annyira elégedetlenek vele."


Kit érdekel az arc? Lehet péniszt normálisan növelni műtét által? Nem! Lehet magasságot növelni műtéttel nem! Az a gond kedvesem, hogy míg a pasik lesz**ják a magasságotokat, addig a nőknek ez az elsődleges szempont a külső terén és általában kompromisszummentes szűrőtényező is egyben.


* "Ti nem tudtok sportolni, ügyelni az étkezésre? Nézd meg pl. az úszókat, milyen széles a hátuk. Nekik is az edzésektől lett olyan, nem a szél hordta össze."


Persze, 25 évesen (ennyi vagyok) biztos mindegyik egy 170 mély, informatikus gyíkvállú nyikhaj kisfiú volt, de a kemény sportolással 35 éves korukra 2 méteres, szőrös, izmos, álomkanokká váltak. Ezt te se gondolod komolyan? A sport egy hulladék génekkel rendelkező pasi esetében max annyit számít, hogy totálisan visszataszító pasiból, meglehetősen előnytelen pasivá válhat, de sz**ból sosem lehet várat építeni. Ahhoz kell egy jó alap, amit úgy hívnak, hogy: GENETIKA.

2018. okt. 3. 14:34
 29/35 A kérdező kommentje:

#27: "de nálam például a legyen 180 onnan ered, hogy 178 centi vagyok, de nekem fontos, hogy magasabb legyen nálam a párom. Ha 150 lennék 152 lenne a határ."


Ezen infó tudatában abszolút nem tudlak hibáztatni és teljesen megértem. A gond viszont ott kezdődik, hogy a 160-165 centis (akár még kisebb) kollégáid drasztikus többsége azonban nem így gondolja és hiába vagyok xy lánytól magasabb, ha ő az abszolút magasságot fogja figyelembe venni a többi pasihoz viszonyítva. És ilyenkor én mégis mit csináljak?

2018. okt. 3. 14:39
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne káosz a kommentem???

Mi az, hogy kit érdekel az arc? Te panaszkodtál miatta, én pedig leírtam, hogy az általad olyan könnyen javasolt plasztikai műtétek az arcon is elvégezhetőek.


Pénisznövelés műtéti úton (a nagyon elkeseredetteknek):

Hosszítás

A legismertebb technika a hossz növelésére az, amikor elvágják a pénisz tartószalagjait, azokat a rugalmas szöveteket, melyek a hímtagot a szeméremcsonthoz rögzítik. Az átmetszés következtében az addig a test belsejében rejtőző pénisztest előrébb kerül, a szükséges többletbőrt pedig plasztikai sebészeti eljárásokkal pótolják. Az eljárás hatékonyságát nehéz objektíven megítélni, ugyanis a sebészek nem közölnek teljes körű adatokat a beavatkozások következményeiről. Az egyetlen megbízhatónak mondható tanulmány szerint a szalagok átvágása átlagosan mintegy fél centis növekedést okoz, míg a szükséges extra bőr beültetésével ez a szám 1,6 cm-re nő. Ezek az adatok természetesen nem pont azok, mint amiket az ilyen klinikák közzé tesznek, egyeseknél a növekedés kétségkívül nagyobb, míg másoknál kisebb mértékű.

A tartószalagoknak természetesen szerepe van, erektált állapotban ezeknek köszönhetően mutat felfelé a pénisz. Amennyiben ezeket a szalagokat átmetszik, ez a tartó hatás többé nem érvényesül. Számos páciens arról számol be ilyen műtétek után, hogy pénisze ugyan növekedett valamicskét, azonban felajzott állapotban már korántsem áll olyan „peckesen” mint korábban; mi több, olyan is előfordul, hogy a merev hímvessző a földre szegeződik.

Vastagítás

Ezt az eljárást szokás magában is elvégezni, de sokkal gyakoribb, hogy a hosszméretek növelésére irányuló beavatkozással párhuzamosan esik át rajta a páciens. Kétféle eljárás ismert. Az egyik esetben az alhasról vagy a fenékről leszívott zsírt juttatják a pénisz bőre alá, míg a másiknál a bőr mélyebb, vérerekben gazdag, dermis néven ismert részeiről származó ún. graftokat, valamint zsírt juttatnak a hímvesszőbe.

Az első módszer gyakran okoz csalódást, ugyanis az alhasból vagy máshonnan leszívott és a hímvesszőbe injektált zsír 90%-a általában egy éven belül felszívódik. A graftok beültetése valamivel hatásosabb módszernek tűnik, azonban megbízható forrásból származó adatok, a hosszú távú eredményekről beszámoló publikációk ez esetben is hiányoznak.


Tehát nem igaz, hogy nem lehet műtéti eljárással változtatni a méretén.


Mellesleg sehol sem írtam a magasságról. De létezik arra is műtét, csak nagyon kockázatos. De ugye a mellműtétnek is megvan a maga kockázata, azt mégis leírtad, mint lehetséges megoldást.


"…a magasságotokat, addig a nőknek ez az elsődleges szempont a külső terén…"

Nem mindenkinek, hiszen nem csak a magas férfiak élnek kapcsolatban, de gondolom, te csak azokat veszed észre, mivel ezzel igazolhatod az állításodat.


Látom, te is csak azt szemezed ki, ami téged igazol. Én a hátmérettel kapcsolatban írtam az úszok példáját, és nem a magasságuk miatt, mert te kifogásnak felhoztad a genetikát, mint befolyásoló tényezőt az alkattal kapcsolatban, és erre írtam, hogy kitartó, rendszeres edzéssel tudsz rajta változtatni. Ilyen hozzáállással azonban nem is csodálkozom, hogy neked csak a panaszkodás marad.

2018. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!