Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon független fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon független fiatal nőnek lehet hosszú távú párkapcsolata, férje?

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok. Nagyon magamnak való. Heti 2-3 program bőven elegendő, az is lehetőleg kevés emberrel - de mióta dolgozom, ennyire se vágyom, heti 3 találkozó konkrétan púp lenne a hátamon. Ráadásul most szombaton tanultam, előtte 2 hétköznap este - de nagyon remélem, hogy a tanfolyamoknak vége.


Kapcsolatokban a lassan haladás híve vagyok, először csak randikkal.

Meglevő kapcsolatban se szeretem, ha "megfojt" a másik, minden nap több órát együtt kell töltenünk, baráti talik vagy úgy, hogy mindketten ott vagyunk vagy pár órácskára csak és utána rohanás a páromhoz. Messengeren meg 20 percenként írogat.


Félek attól, hogy fogok-e tudni alkalmazkodni; nem is vagyok stabil passzban; félek attól, hogy nem tudok az időmből szívvel adni vagy fojtogató kapcsolat lesz.

Márpedig az eddigi komoly, hosszabb kapcsolatom ilyen volt, mint amit a 2. bekezdésben vázoltam!


Ráadásul családi okokból kvázi egyedül is élek; mi több, szerintem olyan életvitelt folytatok, mint egy 30-35 éves szingli nő - nagyrészt szintén a közelmúlt ill. családi okok miatt.


Mi lesz így?


25/L



2018. márc. 10. 19:16
1 2
 1/11 Zoli780806 ***** válasza:

persze, hogy lehet


1. találsz valakit, aki nincs terhedre

2. idővel változol

2018. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi lesz? Ha nem kell kapcsolat, nem kell.

Engem a heti 3 program gondolata is leizzaszt.

2018. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minek akarsz akkor párkapcsolatot? Megvagy te egyedül is, a leírás alapján.
2018. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :(


Pont ez a baj, hogy senki nincs meg pár nélkül, mindenkinek kell valaki!

Én is valahol szeretnék, az együttélést már várom, nagyon hiányzik, hogy a napomat elmesélhessem valakinek, rossz, hogy a kutyát se érdekli igazán, mi van/volt velem, miket éreztem aznap, minek örülök és mitől félek. Szeretnék valakit, akinek elmesélhetem, aki nekem elmeséli és közösen csinálunk dolgokat.


Ugyanakkor nem könnyű belevágni, ha félek az ismerkedés időszakától, ha félek a függetlenség feladásától - és erre pont rossz mintám van, egy fojtogató kapcsolat, minden nap egymáson lógással...

2018. márc. 10. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

"Pont ez a baj, hogy senki nincs meg pár nélkül, mindenkinek kell valaki!"


De ezt honnan veszed? Nekem pl. nem kell senki, és nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel a világon.

2018. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

De mégis hogy képzeled el, hogy minden nap együtt vagytok, de nem "lógtok egymáson".


Nehogy már a párodnak, akivel elvileg szeretitek egymást, azt kelljen méricskélnie, hogy hány perc múlva írhat rád ismét, hogy ne érezd, hogy "rajtad lóg"?


Vagy van egy társad, akivel megosztod az életed (a privát szférádat is valamilyen szintig), vagy nincs, és akkor nincsenek ilyen gondjaid.


A kettő együtt nem megy.

2018. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes leszel, akkor ezek a dolgok nem fognak erdekelni/zavarni ugysem.
2018. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Pont ez a baj, hogy senki nincs meg pár nélkül, mindenkinek kell valaki!"


Ez nem igaz.

2018. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Keresel egy introvertált pasit, az ismerkedés elején elmondod, hogy lassan nyílsz meg és lassan akarsz haladni.

Találkoztok heti egyszer, közben megerősíted, hogy várod a találkozókat, de számodra nem létkérdés, hogy minden nap beszéljetek.

Ha találkoztok kezdeményező vagy.

Ennyi. Lehet úgy is élni, hogy egyik fél sem esik kétségbe, ha a Messenger csak annyit ír, hogy “látta”. És válasz csak holnap jön, de akár írtok egymásnak akkor is, ha a másik éppen nem válaszolt ez előzőre.

Ha jól haladtok úgyis eljuttok a kapcsolatig.


Megjegyzem a leírásod alapján közel sem vagy annyira magadnak való, mint gondolod. A barátnőidhez képest persze lehet, hogy az vagy.

2018. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

# 9


Pont ilyesmire vágynék, igen. :)

2018. márc. 11. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!