Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy egy pasinak jóval több - tőle független - téren kell megfelelnie, mint egy nőnek?

Figyelt kérdés

Fontosaktól és egyben változtathatatlan tulajdonságoktól a kevésbé fontos és megváltoztatható tulajdonságokig:

* magasság: Gondolom ecsetelni sem kell, hogy mennyire lehet ezen változtatni és mennyire számít a csajoknak. Ráadásul nem is arról van szó, hogy a genetikailag selejt 170 vagy az alatti pasikat érinti, mert manapság a legtöbb csaj tényleg a 180-nál húzza meg a határt szóval a kb. 173 és 178 közöttiek sincsenek olyan nagyon könnyű helyzetben. Ezen a téren viszont a nőknek nincs okuk az aggodalomra. Az alacsony és magas nők is megtalálják a számításaikat.

* arc: Azt hiszem ezt sem kell magyarázni. A markáns férfias vonzások szintén genetikailag adottak, míg a nők simán tudnak sminkkel és kozmetikai praktikákkal ügyeskedni.

* testalkat: Részben a kondizással fejleszthető, de egy keskeny vállú ember sosem lesz vonzó, mert a csontozat szintén genetikailag adott.

* péniszméret: Ezt rakhattam volna akár a 2. helyre is, mert a párkapcsolatban úgy is előjön ennek fontossága. Ezen szintén nem lehet változtatni és talán még a magasságnál is fontosabb egy normális kapcsolatban, míg a nők a mellüket simán meg tudják nagyobbíttatni (ugye a szexuális gátlásosság és ideál tekintetében ez feleltethető meg a péniszméretnek a nők esetében)

* karrier/fizetés: Ez már inkább az egyénen múlik, de ebben az esetben is a pasinak kell drasztikusabb mértékben imponálni, hiszen ez az általános felfogás.



2018. okt. 2. 21:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
63%

#30

Hagyd a kerdezot, csak kifogasokat keres. En 169cm-es lanykent magasnak szamitok ismeroseim kozott akik 155-165 kozott akadoznak. Nekem ne mondja azt a kerdezo, hogy egy 155 cm-s is 180+ felett valogat. Teljesen praktikatlan. 10 cm kulonbseg mar nagyon jonak szamit szerintem. Nekem volt 175cm-s baratom es 186cm-s is. Az utobbinal az a plusz, hogy nem kell aggodnom, ha magassarkut huzok fel, hogy magasabb legyek nala. Ennyi. De nem az alapjan szeretsz bele valakibe, hogy fel tudsz-e venni mellettr magassarkut vagy sem. 😅

2018. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nézzük a pontjaidat:

magasság. Nos, velem nemrég befejezte az ismerkedést egy pasi mert ő 190 magas én pedig 162. Neki nem jönnek be a pici lányok. Hoppácska, ennyi.

Amúgy meg éltetem eddigi összes pasijának a magassága: 165 cm (exférj, legnagyobb szerelem)182, 170, és most egy 168 cm magas udvarlóm van. Nagyon sok nőnek mindössze annyi az elvárása hogy az illető valamivel magasabb legyen nála és ennyi. Túldrámázod.


arc: a csúnya arcot a smink sem takarja el, műtéttel meg bárki tud korrigálni.


testalkat: edzés és táplálkozás mindenkinek segít, de nőknél is rosszul jár az aki szerencsétlen testalkatú, nekem pl rövid, széles derekam van. Ehhez csontsoványnak kellene lenni hogy ne nézzek ki rosszul, de én hízékony vagyok. Éveket töltöttem hülye diétákkal és így is mindig csak az "elmegy szódával" testalkat voltam.


péniszméret: arra is van műtét, de az meg olyan, mint a nőnek a mellméret, vagy a tágabb hüvely.


karrier: ne keressen nálam rosszabbul. Baromi kemény elvárás.


Szóval csak te érzed így és csak panaszkodni akartál.

2018. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
30: Azért ez elég nagy baromság. 60 kilós nyikhajból 9 év alatt 80 kilós, szélesebb vállú/hátú, jobb kiállású ember lettem heti 4 edzéssel hobbiszinten, naturálban, szerek nélkül. A genetikával dobálózni kifogás. Vannak genetikai tényezők, például magasan eredő vádli, vagy rövid bicepsz. De minden fejleszthető egy "elég okés" szintre. A többi csak kifogás. (31/F)
2018. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
bocs, #28as válasznak szólt, a kérdezőnek
2018. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
77%

Nőknél pedig legyen fullos alakja, jó segge, szép arca, jó ruhái.

Nos, van akinek olyan a genetikája, hogy egyszerűen megmaradnak rajta a kilók és a kondiba járáshoz nincs pénze, hiszen ha csoportos edzésre jár aerobik vagy zumba azt is ki kell fizetni, ha kondizik azt is. A vékonysággal ugyanez a helyzet. Van, aki olyan vékony, hogy kb. szétfújja a szél és hiába eszik nem maradnak meg rajta a kilók. Az ilyennel nem lehet mit kezdeni. Arról meg ne is beszéljünk, ha valaki betegség miatt túl kövér vagy sovány, arról végképp nem tehet. Az arcnál pedig van, aki hiába sminkeli magát attól sem lesz szebb, mivel ettől a genetika megmarad. Ráadásul itt is vannak olyanok, akiknek nincs pénzük kenceficékre. És a jó, divatos ruhákhoz is pénz kell, hiszen felfigyelünk arra, ha valaki jól öltözködik, de szintén nem mindenkinek van pénze méregdrága ruhákra, mert örül, ha kitudja fizetni a rezsit plusz megtudja venni az alap dolgokat a háztartásba. És a mellnagyobbítás, plasztika sem 5 Ft. Magasság terén is van, aki nagyon alacsony és észre sem veszik a pasik, mert kb azt hiszik, hogy általános iskolás, de nem járhat mindig az ember lánya magassarkúban, hiszen ezt a fiúk nem tudják, de a legtöbb magassarkú baromi kényelmetlen és sokszor alig várjuk, hogy végre levehessük. Aki pedig túl magas az egyenesen nem tud csinálni semmit. Szóval amiket leírtál ugyanúgy vonatkoznak a nőkre is. Akinek nem olyan a genetikája és anyagilag átlagos vagy átlag alatti az nem fog tudni mellműtétet, kondit, drága cuccokat és kenceficéket venni.

2018. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!