Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy két ember egymásra talál az interneten, egy társkeriben, egymásba szeretnek és boldogan élnek míg meg nem halnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár 100% is lehet! Bármi előfordulhat. Az a lényeg, hogy olyan embert találj magadnak, amilyent szeretnél és legyen egy olyan másik, aki téged szeretne. Ilyen egyszerű!
2009. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én 2 éve ismertem meg egy zeneletöltős oldalon azt a férfit akivel azóta is tartom a kapcsolatot..és tervezzük a nagy találkozást...
2009. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanannyi esély van rá, hogy társkeresőn találja meg valaki az igazit, mint hogy valami nagyon romantikus módon ismeri meg. Nem az számít, hogy milyen módon ismersz meg valakit, hanem hogy mennyire illetek össze.
2009. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az esély arra, hogy két ember egymásra talál a(z) *, egy társkeriben, egymásba szeretnek és boldogan élnek míg meg nem halnak?


*: diszkóban, újságosnál, villamoson, strandon, iskolában, orvosi váróban stb. stb.


Egyszóval az internet is csak ugyanolyan lehetőség, mint az összes többi. Néhány szempontból kicsit előnyösebb(hatalmas a választék, gyorsan sok ember között lehet "szelektálni"), néhány szempontból kicsit hátrányosabb(személytelen, könnyebb átverés áldozatává válni).


(Nekem a nettel pozitív tapasztalatom van szerencsére. :))

2009. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben sose hittem és nem is tartom valami elmés ötletnek, dehát ízlések és pofonok. Viszot a legjobb barátnőmnek nagyon bejött a dolog. Több mint két éve együt vannak a barátjával, akit a neten keresztül ismert meg. ;)
2009. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Én szerintem ez olyan piacos...h kidobom magam és akinek tetszem alkudjon,persze ez 1 szélsőséges példa azéén sem fordítok neki hátat de azért én jobban szeretem azt mikor meglátok valakit( élőben ) és rám jön az a bizonyos gyomor ideg és az első találkozás...stb...de sztm az internet is bejöhet!!F/XX
2009. máj. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a piacos dolgot én is valahogy hasonlóan éreztem. Talán ezért nem békültem ki én sem soha a netes társkeresőkkel, pedig regelve voltam több helyre is.

Viszont a chat az véletlen nagy szerencsét hozott. No az is igaz, hogy ott eleve nem társat keresni voltam, hanem csak úgy időt tölteni...

Szóval igen, engem is frusztrál az, hogy egy netes társkereső olyan, mint egy piac lényegében. Adok-veszek van, csak épp emberek az árucikkek. De szerencsére millió más hely van a neten, ahol ismerkedni lehet, nem csak a kifejezetten társkereső oldalak. Pl. chat, hogy azt mondjam, ami nekem véletlen bevált. :)

2009. máj. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tavaly én is rátaláltam egy igazán helyes fiúra egy társkeresőn. Megismerkedtünk, és tényleg igazán jóképű volt, okos, kedves, de valahogy nem illettünk össze. Másfél hónapig voltunk együtt, de talán pont ezek miatt nekem nem olyan rossz a véleményem a netes társkeresőkről. Gondolom ez azért is van, mert nem vertek át, stb.
2009. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van esélye. Én 1,5 hónap híján egy éve vagyok együtt a barátommal. Nem társkeresőn, hanem közösségi oldalon ismertem meg, és egyáltalán nem csalódtam a páromban mikor először találkoztunk. Egyszerűen imádom:)
2009. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi internetes társkeresőn találtunk egymásra, lassan öt éve együtt is élünk, imádjuk egymást még mindig! Lassan majd a baba is jöhet! :-)))) Szerintem az esély pont ugyan annyi a boldog, tartós kapcsolatra, mint bámelyik más megismerkedési forma esetén.
2009. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!