Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet bármilyen lelkese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bármilyen lelkesedést mutatni a párkeresésben, ha az ember pontosan tudja, hogy olyanoknál úgysincs esélye, akik tetszenének neki?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet lelkesen, jó érzéssel randikra járni olyan lányokkal, akik nem jönnek be, de a szintemen vannak?
2018. okt. 9. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne lelkesedést színlelni, ha nincs?! 😎
2018. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azt mondják hogy ennek ilyen izgalmas, élvezetes dolognak kéne lennie. De inkább olyan, mintha épp próbálnék aprópénzt összekapargatni egy trabantra, miközben a városban mindenhol lamborghiniket látok.
2018. okt. 9. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Aki nem jön be, annál minek próbálkozol, minek raboljátok egymás idejét?! 😎
2018. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Az autó mit szimbolizál, kérdező? Szexet?
2018. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Megint egy nyomi, akinek a fullos plasztik instaribik tetszenek. Micsoda meglepetés.

Szedj fel egy átlagos csajt és ha van pénzed, csinálj belőle műanyag szexbábut, akivel lehet villogni.

2018. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire felszínes vagy, akkor mégis mit vársz? Milyen lányok azok, akik tetszenek, és milyenek, akik a "te szinteden vannak"?
2018. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Még egy alacsony, kövér szerencsétlen aki azon sír milyen igazságtalan vele az élet ! Hogy neki nem jár csinos lány csak a saját kategóriája.
2018. okt. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha Trabantra sincs pénz, de Lamborghini kell, akkor járj gyalog! Ugye, érted? 😉


Az a probléma veletek, hogy nektek csak szexre kell egy olyan nő, akinek egyedül csak a szép külseje fontos. A belső nem számít. Ez egy kölcsönhatás: te is csak a külsőd tudod beleadni, nulla belsővel, ezért keresed a nőkben ugyanezt.

Azért esélytelen a társkeresés, mert a világon nincs olyan szép nő, aki egy csúnya pasit keres nulla belső értékkel.

Sőt, igazából csúnya nő sincs ilyen, mert ők is olyan társat keresnek, akinek a személyisége kellemes. Teljesen feleslegesen erőlködsz, mert náluk is záróra lesz, ha picit is jobban megismer, márpedig vadidegennel nem szoktak ágyba bújni.

Egyszerű természetes szelekció. Nem kell mindenkinek kapcsolatban lennie és szaporodnia.

2018. okt. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező párkapcsolatban lenni. Egyszer én is elkövettem a hibát, hogy olyannal voltam együtt, aki szamár volt a ló helyett. Annyi a mentségem, hogy tudta, csak nem érdekelte, teljesen rám szállt. De sokkal jobb lett volna, ha nem megyek bele abba a kapcsolatba. Én 29 éves koromban voltam először viszonzottan szerelmes. Illetve volt 19 évesen is valaki, aki szerintem lehetett volna több, de elszúrtuk, meg volt egy jellembeli hibája, ami nálam kizáró ok volt, pedig őrületesen szerelmes voltam belé. Szóval sokkal jobb lett volna várnom 29 éves koromig, de én nem tehettem meg, mert egyedül maradtam, meghalt szinte mindenkim és fenn kellett tartanom a házat, kutyákról gondoskodni. Így meg legalább nem éltem egyedül. De szex az szinte nulla volt és közben az is kiderült, hogy agresszív és veszélyes az illető. Igazából semmilyen hiányérzetemet nem pótolta, csak erősítette, max. annyi, hogy nem az üres lakásba jöttem haza. Mai napig félnék egyedül.
2018. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!