Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos nőnek 28 évesen nincsenek céljai, szüleivel él, nem épített biztos egzisztenciát, akkor nem nagyon fog átlagos normális pasit találni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 06:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%

Hát így valahogy.

Csak szexre a pasiknak mindegy, kivel jönnek össze, de aki családot akar, az azért megnézi, hogy kivel is.

2018. okt. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%

De, simán. A férfiakat nem érdekli a nő egzisztenciája, és az sem, hogy nincsenek céljai.

Egy átlagos nő legtöbbször azért nem talál átlagos, normális pasit, mert neki az ilyen pasi nem elég.

2018. okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

A férfiakat nem érdekli a nő egzisztenciája, és az sem, hogy nincsenek céljai.


A férfiak ennyire igénytelenek lennének?

2018. okt. 12. 07:34
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

"De, simán. A férfiakat nem érdekli a nő egzisztenciája, és az sem, hogy nincsenek céljai."


Maximum téged nem érdekel, és te vagy ennyire igénytelen. 28 éves férfi vagyok és a előző barátnőmmel pont ezért szakítottam, mert semmi életcélja nem volt. Erről ennyit.

2018. okt. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%
És ha van célja, csak keveset keres? Gondolom, akkor se kell. Mert sajna nem mindenkinek vesz anyu-apu lakást vagy örököl valahonnan.
2018. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
30%

Egy harmincas partiképes pasinak kell, hogy legyenek céljai, egzisztenciája, saját helye, tehát ezekből nem kell még egy.

Nem azért, mert igénytelen, hanem mert ezeket ő teremti meg.

2018. okt. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne találna, rengeteg ilyen férfi is van. Nekem sem, páromnak sem volt soha semmi célja, igy kudarcok nélkül boldogan élünk együtt a mai napig, minden idegeskedés nélkül.
2018. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
6. És egy harmincas partiképes pasi elfogadja azt hogy abba amit felépített csak belecsöppenjen egy pi...val rendelkező egyed akinek semmije nincs és éljen rajta?
2018. okt. 12. 07:54
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

"Nem azért, mert igénytelen, hanem mert ezeket ő teremti meg."


Es miert is? A no talan tanulatlan? Es cserebe elvarod, hogy kiszolgaljon?

2018. okt. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

29 éves nö vagyok. Otthon élek, a magàt ellàtni korlàtozottan képes, 70 èves anyàmmal. ( nem igényel felügyeletet, 3-4 napokra is ott lehet hagyni, de jobban érzem magam, ha naponta ránézek)

Szociàlis szféràban dolgozom, szeretem a munkàmat, szeretek segíteni- de, a fizetés tényleg kevés.

Hobbi író vagyok, angol nyelvű verseim több portàlon megjelentek.

Heti 2* segítek egy àllatmenhelynek.


Én nem gondolom, hogy céljaim ne lennének, exem mégis ezt vàgta folyamatosan a fejemhez. Hogy ne jàtszadozzam napi 8 óràt, hogy legyek törtetöbb, vàltsak munkahelyet, stb..


Azt kéne felfogni, hogy a karrier, magas fizetés nem feltétlenül az életcélok non plus ultràja mindenkinél.

2018. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!