Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos 28 éves vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos 28 éves vékony lánynál aki sose ismerkedett neten összesen kb.8 pasi próbálkozott, ott milyen gondok lehetnek vagy ez egy teljesen normális szám?

Figyelt kérdés
Egy kolléganőmről van szó szerintem csinos átlagos vékony nő mégis azt állítja hogy eddig csak 8 pasi próbálkozott élete során.
2018. jan. 16. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
talán mert 8 pasinak adott esély próbálkozni?
2018. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Miért az a fontos, hogy valaki vékony? Ettől lesz a szemedben értékes?
2018. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Pontosan mit jelent, hogy annyi próbálkozott? Annyival jött össze élete során, annyi jött be neki (szóval őket vette észre) vagy életében 8-szor hívták csak randira?

Ha csinos akkor ez a szám szerintem elég kicsi. Sok félénkebb, visszahúzódóbb férfi is van akik ilyen vagy olyan okból kifolyólag nem nyomulnak mint az állat, de minimális gesztusokkal azért jelzik, hogy szimpatikus nekik egy nő. Ezen "próbálkozásokat" rendszerint észre sem szokták venni a nők mert egyszerű kedvességnek gondolják, de ahogy mondani szoktam, egy férfi nem kedveskedik személyre szabottan egy nőnél csak azért, hogy barátkozzon. Őket lehet észre sem vette vagy nem gondolta úgy, hogy tényleg akarnak valamit.

2018. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet folyton kapcsolatban volt és keveset járt szórakozni vagy ilyesmi. A 8 amúgy egy csinos lányhoz képest nagyon kicsi szám, nekem sokszor egy nap alatt írnak ennyien tinderen és bőven nem vagyok még 28.
2018. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért kell ebben gondot keresni?
2018. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Inkább átlagos azért nem az a kimondottan csinos. Aki jelét adta volna az is beletartozik, szóval minden
2018. jan. 16. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit állít, egy dolog. Az, hogy igazából hányan próbálkoztak nála, egy másik dolog.
2018. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez tuti nem okés. Szerintem is csak ennyit engedett kezdeményezni.
2018. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nő azt mondja, hogy 8 férfi próbálkozott nála, az azt jelenti, hogy 8 olyan próbálkozott, aki elég jól nézett ki ahhoz, hogy férfiszámba vegye. Ez pedig a nők mércéjét ismerve normális.
2018. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok és meg se tudnám számolni hányan nyomultak életem során, pedig ronda vagyok. Társkeresőn életemben eddig 2 napot voltam, több száz üzenetet kaptam. De ez gondolom minden csajnál alap. (Badoo volt)

Szóval ő extra ronda és irritaló lehet és esetlenül csúnyán alaktalanul vékony.

2018. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!