Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiak többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak többsége valóban nem piacképes a mai nők számára?

Figyelt kérdés
Többször hallottam ezt már nőktől...
2018. okt. 12. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem tudom, hogy a magyar férfiak többsége valóban "nem piacképes"-e a "mai" nők számára, de azt viszont tudom, hogy nem írható le semmi azzal, hogy "magyar férfi" és "mai nő" mert ez csak egy bugyuta általánosítás.


Azt is tudom, hogy én alapvetően nem tudok megfelelni sokak elvárásának. Úgyhogy, ha létezik az embereknél piacképesség akkor én nem vagyok az.

2018. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1. És miért nem változtatsz ezen, hogy piacképes legyél?
2018. okt. 12. 17:22
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Mi ez az elvárás? :O Ha egyszer nem jössz be a másiknak, lesz más ennyi.. De ilyenről nem hallottam hogy mi férfiak nem vagyunk piacképesek.

Senki sem lehet egyforma, mindenkinek más az elvárása, valakinek magas, valakinek alacsony, szőke,barna..

2018. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Nálam csak külföldi jöhet szóba, mert ki akarok költözni és nem akarom, hogy esetleg egy magyar pasi miatt itthonmaradjak, de a legtöbb barátnőm meg ponthogy csak magyar pasit akar(mert nem beszélnek jól idegen nyelvet).
2018. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

En Skociaban elek, nem szandekozom hazamenni, ugyhogy igen, szamomra a magyar ferfi nem piackepes. Kezdjuk ott, hogy ha otthon magyarul beszelek, akkor azzal az angolomat rontom.

De most nagyon-nagyon altalanostiva (amilyen magyar pasikkal en talalkoztam eddig!)

A legtobbje szuklatokoru, nem a legintelligensebb, nagyon onbizalomhianyos es erre nem tudok jobbat, de annyira magyar.

Az egyetlen dolog ami a magyar ferfiak mellett szol, legalabbis kulfoldon, hogy jobbak szexben, mint mas orszagok ferfijai, ezt nagyon sok notol hallottam mar. Tovabb birjak, a meret is nagyobb.

2018. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Párkapcsolati térden tulajdonképpen a nők vannak helyzeti előnyben. Ha ezt a GYIK-en síró pasikhoz viszonyítom.

A fenti állítás abszolút reálissá válik.


Bár érlehető h egy rakás elhízott, műveletlen, minden síró embert nem kellemes elviselni. Amihez olyan egó is társul h én aztán a világ ura leszek ill én mindenkinél mindet jobban tudok.


És ha valaki mást mond mint én, dögöljön meg!

Na ilyen a magyar pasik 70%-a.

2018. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
#5 Baromság minden, amit írsz😀A magyar férfiak között is legalább annyi intelligens van, mint bárhol máshol, az már más kérdés, hogy te nem olyan körökben mozogsz és csak a buták találnak be. Másrészt pedig nem jobbak az ágyban és nemis nagyobb a méretük, mint másoknak, én voltam már brit, iráni, mexikói stb pasikkal(igen tudom, nagy ribi voltam, erre nem kérnek kommentárt), és nekik is nagy volt, sőt nagyobb, mint átlagban a magyar pasiknak, akikkel voltam. Szerintem külföldiek közül kb csak az ázsiaiaknak van kisebb az átlagnál.
2018. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
A magyar férfiak piacképesebbek, mint a magyar nők. Csak összehasonlítás gyanánt mondom, hogy a magyar férfiak a 11. helyen állnak a világ ranglétrán, a magyar nők a 26. helyen.
2018. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
A piac két fő tényezője a kereslet és a kínálat. Amíg csak a magas, jóképű, sötét hajú, borostás/szakállas, barna bőrű, csupasz mellű, nagyfarkú férfiakra van kereslet, addig a magyar férfiak többsége valóban nem piacképes.
2018. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

“csupasz mellű, nagyfarkú”


Ez olyan, mintha a chupacabráról adtál volna leírást😂

2018. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!