Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 166 cmes pasiként összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

166 cmes pasiként összejöttem egy nálam jóval (177 cm) magasabb nővel, ez valóban ciki lesz így az utcán?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, milyen erzes lehet alacsonyabb pasival lenni, mert en 155 vagyok 😂, de ha teged nem zavar, ne foglalkozz mas velemenyevel. En ugy vagyok vele, mondjanak barmit, nem faj az.
2018. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez csak most jut eszedbe, miután már összejöttél vele? Most, hogy jó eséllyel belédszeretett, nyugodtan dobd ki, végülis mit számít mások érzelmi világa, nyugodtan taposs bele.
2018. okt. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg kamu a kérdés, de ha mégsem, akkor a nőt zavarni fogja, és rövid időn belül szakítani fog veled.
2018. okt. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Ettől félek én is hogy zavarni fogja és tényleg kidob
2018. okt. 5. 07:50
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap láttam egy ilyen párt, egy nagyon magas, nagyon szép, jó testű lány volt egy nála egy fejjel alacsonyabb, vékony fiúval. Először mosolyogtam rajtuk, aztán arra gondoltam, hú, ez a srác tudhat valamit, ha vele van ez a lány.

Szerintem hülyeség emiatt aggódni, legyél jó pasi, jó társ (lelkileg-testileg), ne stresszelj a magasságon, és nem fog elhagyni. Elvégre összejött veled valamiért... 😊

2018. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig lesz csak veled, amíg nem talál egy 185+ adoniszt, akinek kelleni fog. :D
2018. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, a lényeg hogy ti jól érezzétek együtt magatokat.

Ami probléma lehet, hogy dob majd egy 185+ centis magas pasiért, akire felnézhet, meg férfiaabb.

2018. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy ciki-e?
2018. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!