Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem az edzteremtől izmos, hanem természetes sportos, egyéb munkáktól izmos?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik az olyan pasi, akinek csak a keze néz ki izmosnak, a lába meg nem, és egyértelműen látszik rajt, hogy csak edzőterembe jár. Olyan pasit szeretnék, akinek nem tök lapos a hasa, hanem azért van rajt mit simogatni, de közben erős a keze is meg a lába is :D Kérlek, ne nevessetek ki, komoly a kérdés... Jobban örülnék egy kőművesnek, vagy valami hasonlónak, mint egy edzőtermes pasinak!! Nem nézek le senkit, ne értsetek félre, csak nekem ez tetszik. És nem kell, hogy kigyúrt legyen, csak látszon rajt, hogy erős és kész.
2018. okt. 13. 08:35
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
43%
A jobb alkarom olyan izmos, hogy csak na...
2018. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
.... :D
2018. okt. 13. 08:41
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Az ész izomzata számít? 🙃
2018. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, azért legyen normális.
2018. okt. 13. 08:47
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

19-21 éves koromban rengeteg fát összehasítottam, megmozgattam, pakoltam, mint munkás. Egyáltalán nem voltam az a tipikus izmos, jómunkásember alkat, mint a régi kommunista propaganda plakátokon, vagy mint most instán a hipster favágók.

Inkább csak szálkás voltam (izomra gondolok).

Nem tudom hogy csinálják, akik tényleg a munkától izmosak.

2018. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Igen, a férjem.

Ő Annyira alapból az az izmos fajta, hogy hiába irodai munkán van, előtte pedig 4 évet húzott le kb 3 székben egy egyetemet, hogy még most is akkora izmos karja van, hogy átérni nem lehet. A háta mint egy szekrény. A lába tiszta fatörzs. Engem fél kézzel felkap.

Pedig nem jár el soha gyúrni,s nem is kövér!

Gyerekként majdnem felborított egy több mint 1 tonnád autót, véletlen, mert el kezdte himbálni...:D

De azért azt is aláírom, hogy ő nagyobbra nőtt mint 2 méter, és jóval 100 kiló felett van így.

2018. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Akkor neked is a vizilabdások alkata tetszik? Ők nem kigyúrtak, de azért nem szívesen kötnék beléjük :) Egyébként meg akik gyúrnak normálisan pont hogy nem csak a karjuk néz ki izmosnak hanem kb minden: mell, hát, vállak, csuklya, láb
2018. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Az exem... Természetes izom van rajta, széles vállak, pici pocak. Imádtam a testét. Szőrös mellkas, nekem az is bejött. Annyi, h nem magas.

Megadjam a számát? :D

Egyébként erdélyiekre jellemző... ;)

2018. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Neked Bud Spencerrel kellett volna összejönnöd.
2018. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tök off, de miért nem hallom soha élőben, hogy valaki azt mondja, "látszik rajt", mindig csak "látszik rajtA". Ez az oldal tele van "rajt"-tal.
2018. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!