Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen csinos barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen csinos barátnőm nekem is, sportos, igényes,162 cm pasiként?

Figyelt kérdés

Mindig próbálkozok, nem félek a nőktől de csak viszzautasítás van sajnos...

Teljesen kisportoltam magam. Izmos vagyok. Csúnyának sem mondanak. Nagyon igényes vagyok, öltözködés stb.


Egzisztenciával nem akarok barátnőt találni mert akkor a pénzem miatt akár nem miattam


2018. szept. 17. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hordj magassarkút.
2018. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Próbálkozz a tőled alacsonyabb lányoknál. Remélem a belső tulajdonságaid gyúrására is annyi időt fordítottál, mint a külsődre.
2018. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

#1😂


Kérdező, próbálkozz alacsonyabb lányoknál. Persze nem fogsz mindenkinek bejönni, de előbb-utóbb találsz olyat.

2018. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Vannak 150 centi körüli csajok is, olyannál kellene próbálkoznod.
2018. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy vettem észre, hogy az alacsonyabb nők még inkább a magasabb pasikat keresik, mert nem akarnak úgy kinézni az utcán, mint két törpe, a magas pasi - alacsony nő párost (pl. 180-160) meg mindenki természetesnek veszi.
2018. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
#1: meghaltam ezen. 😀
2018. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak hatalmas pacsi :D
2018. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amugy tenyleg vannak magasitok, amiket a cipodbe be tudsz tenni. Par centit segit. Emelle vegyel vastag talpu cipot es mar felmesz 167-168ra.

Persze ez felszines megoldas, de legalabb kaoasbol nem leszel elutasitva es ha a csaj megkedvel, akkor kevesbe fogja erdekelni. Mellesleg mennyi no jar mar pushupban 10cm-es szivaccsal kitomott melltartokban? Akkor te is megteheted ezt a csalast, nokent mondom :D

2018. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi az ötletet utolsó! :)

Legalább így most már én is fel tudok menni 185-ről 190 centire. :D

2018. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!