Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sportos, fiúsabb alkatú,...

Sportos, fiúsabb alkatú, keskeny csípőjű anyukák! Természetes szülésetek volt? Mekkora baba lett? Nagyon nehéz volt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

sose volt széles csipőm cicim is csak terhesen lett 85B-s.

a babám kicsi volt 2580.gr. és 48 cm és nagyon könnyü szülésem volt.


a vajúdás első babás létemre csak 5 óra volt és a kitolás valahol negyed óra és 20 perc között mert próbáltak gátat védeni de nem sikerült.

2010. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiús alkat, de keskeny a csípőm. Én 11 órát kínlódtam, már azt hittem sosem lesz vége. Nehezen tágultam, lazítottak, végül burokrepesztés lett.

Egy trauma volt az első szülésem, remélem a második könnyebb lesz.

Egy picit szélesedett a csípőm, de még így is kicsi.

2010. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: A baba 2900 gr és 49 cm lett, de nekem pont elég nagy volt.
2010. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hű, ez eddig elég vegyes....

Kicsit tartok tőle, mert mindenki azt mondja hogy ebben az esetben gyakoribb a téraránytalanság,császár, tehát nem nagyon kellene, hogy majd nagy babám legyen....

Köszönöm Nektek!

2010. aug. 9. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A tested tudja majd mit kell tennie, bármilyen is a csípőd.

Nagyon sok kismamának azért van nehéz szülése mert fél és ideges, gyakorlatilag az egész test ilyenkor görcsben áll. Meg kell próbálni a lehető legjobban ellazulni már azzal is nagyon sokat segíthetsz magadon. És ha tudod álld meg, hogy nem olvasol olyan történeteket amelyek nagy fájdalmakról, meg kínokról szólnak, hanem próbálj meg olyan élményekkel gazdagodni ,mint amit az első válaszoló is irt. Sok sikert:)

2010. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyos vagy! Igyekszem így tenni majd!!!
2010. aug. 9. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!