Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha regen amikor gondtalanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha regen amikor gondtalanabb volt az eletem es akkor se lett baratnom akkor most hogyan lehetne igy mar hogy sokkal rosszabb lett az eletem?

Figyelt kérdés
Mert regen amikor csak iskolaba kellett jarni konnyebb volt. Meg ott volt sok szunet pl nyari szunet es ha akkor sem lett csajom akkor most hogyan lehetne?? Szar munkahelyek es mindenfele problemak vannak az eletemben most mar csak stressz meg kinlodas az egesz. Es ennyi esszel nem birok tobbet tanulni. Akkor kellett volna elni regen olyan 8-9 evvel ezelott. 26F szűz

2018. okt. 13. 15:22
 1/3 anonim válasza:

Sehogy. A pár szexkalandért is rengeteg energiát fektettem be. Összességében nem érte meg, anyagilag főleg nem.


Egy csúnya fejű F/27

2018. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapd ossze a tökeidet haver es legyel ferfi, ne picsogj itt mint egy kislany!
2018. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

igyál meg egy kávét és tervezd meg a jövődet. 10 év múlva mondjuk mennyit szeretnél keresni és az oda vezető utat. Ha megvannak a pontok akkor csak annyi a dolgod ezeket megvalósítod.

nyelviskola mondjuk. Aztán húzz el innen jó messzire. Jó szándékból írom. A világ meg nagy. Csak lesz egy aki "horogra" akad. A magyar csajok beképzeltek.

2018. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!