Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A photofeeler.com-on szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A photofeeler.com-on szerintetek mennyire lehet reális képet kapni a kinézetünkről?

Figyelt kérdés
Én felraktam magamról pár képet amik szerintem elég jók lettek de az oldalon eléggé leszavazták őket.Más is járt már így?

2018. okt. 13. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

mire jó az, hogy önként osztályoztatod magad?

mit szeretnél elérni általa?

2018. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Hát, attól függ, honnan nézzük.

Olyan szempontból sokkal reálisabb, hogy ott az emberek el merik mondani a véleményüket, nem úgy, mint a való életben, és simán leszavaznak mindenkit, aki nem tetszik nekik, mindenféle gond nélkül.

Másrészről viszont egy kép nem minden esetben tükrözi a valóságot, szóval ha leszavaztak, akkor ne hidd azt, hogy csúnya vagy, csak épp az a képed nem sikerült jól, amit felraktál.

Én raktam fel olyan képet, amin átlagon alulira szavaztak, de olyat is, amit átlagon felülire.

Egy csúnya ember is képes olyan képet készíteni magáról, amin jobban néz ki, mint a valóságban. Mindez csak beállítás, fények kérdése.

Szóval ez függ attól, hogy a kép mennyire tükrözi a valóságot.

Ha felrakod a legszarabb és legelőnytelenebb képet magadról, de nem szavazzák le, akkor biztos lehetsz benne, hogy krv jól nézel ki. Az én előnytelen képeimet mondjuk tuti leszavaznák, mert amúgy nem vagyok helyes.

2018. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos,nehéz a valósággal szembesülni,de egyszerűen igaz,hogy saját magunkat egyszerűen sokkal szebbnek látjuk,mint ahogy valójában kinézünk.

Ezt lehet hiúságnak hívni,de valahogy így alakult ki az ember,ami neked fel se tűnik az másnak rettentően zavaró.

Én magam is azt hittem,hogy annyira nem vagyok rossz,de egyszerűen a digitális rideg valóság bebizonyította,hogy a helyzet sokkal,de sokkal rosszabb.

2018. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam de gondolom látod mennyien szavaztak. Ha 5 ember szerint nem nézel ki jól az még semmi, ha húszezer mondja akkor lehet, hogy mégse olyan jó az a kép. Vedd figyelembe, hogy egy adott személynek különböző képeit értékelhetik nagyon eltérően.

Az megint más kérdés, hogy vajon milyen személyek pontozgatnak.

2018. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé, de alapvetően a képet értékelik a felhasználók, nem az embert.

[link]

Ha ennek a posztnak legörgetsz az aljára, láthatod, hogy ugyanannak a férfinak a különböző képei mennyire más értékelést kaptak.

2018. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na tessék, felraktam magamról egy jól beállított képet, és néhány szavazat alapján a top 5-ben vagyok, miközben egy másik képem kb 40%-on áll.
2018. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!