Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder reális képet ad arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder reális képet ad arra vonatkozóan hogy egy férfi csúnya vagy helyes?

Figyelt kérdés
Tehát ha nekem egy hét alatt összejön 2-3 pár de az duci vagy kövér akkor ronda vagyok, ha 50 akkor meg helyes
2018. ápr. 4. 07:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Mert gondolom nem mindenkit húzol te se jobbra.
2018. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De haver is én is tesztelés miatt mindenkit jobbra húztunk
2018. ápr. 4. 07:29
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Társkeresőkön (és a társkeresőszerűségeken) minden nőnek az egekben vannak az elvárásai - természetesen csak külső terén, a belső le sincs szarva. Ez persze nem zárja ki azt, hogy ronda vagy, netán a profilképed borzalmas. Töltsd fel a fotódat a www.photofeeler.com oldalra, ott reálisabb értékelést fogsz kapni. Rólam például kiderült, hogy tényleg ocsmány vagyok. :D
2018. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A Tinder és egyéb társkeresők csak arról adnak képet, hogy tökéletesen nézel-e ki vagy nem. Amúgy irigyellek, nekem egy év alatt ha összejön 2-3 match.
2018. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerinted???


Vagy csak rossz a képed.


Iq harcos

2018. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Miket nem írtok :D

2 nap, 7 match, 3. nap mehetett volna a randi.

Teljesen átlagos vagyok, sőt, mackós alkat. (190/100)

Töröltem magam, csak teszteltem.

2018. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így alapvetően igaz.


Egyébként nem feltétlenül duci/kövér/ronda férfi vagy. Simán lehet hogy csak átlagos. Az átlagos kinézetű nők is vonzzák a férfiakat, de az átlagos kinézetű férfiak nem vonzzák ugyanúgy a nőket.

2018. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

www.photofeeler.com


Itt le tudod pontoztatni a képeid, amiket társkeresőre szánsz. Ha mindhárom érték 60-70%, akkor jó esélyeid vannak.

2018. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
egyszer kifizettem isten tudja miért a pro verziót ami nagymutatja hányan likeoltak. és akkor mondjuk nem kell mindenkit kedvelni xd logic. egyébként 1000+ volt xd képem is van. de mondjuk én lány vagyok és nem is dagadt, sokkal egyszerűbb a sok kanostól begyűjteni a kedveléseket
2018. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*megmutatja jézusom ez a telos autocorrect
2018. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!