Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan magas presztizsű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan magas presztizsű férfiakkal élnek szívesen a nők?

Figyelt kérdés
Sokszor észreveszem, hogy egy-egy nőnek, akivel korábban én is találkozgattam, külsőségekben mennyivel másabb párja lesz. Néha egészen elképedek és utólag persze meg is értem, miért nem szeretett velem időt tölteni. Pedig a nőről alapvetően nem gondolná az ember, hogy ilyen igényei vannak, sem külsőre, sem kicsit megismerve. Mindig rájövök a képekből, posztokból amiket látok, hogy valójában ők egy igen csak racionális döntést hoztak, amikor engem leépítettek maguk mellől. Általában semmilyen szempontból sem mozgok egy kategóriában azokkal a férfiakkal, akivel hosszabb távon együtt vannak.
2018. okt. 14. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért a szép nőkhöz közelednek szívesen a férfiak? Naugye.
2018. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert a nőknek fontos a biztonságérzet. Ősi ösztön, hogy azt a férfit keresik, akiben látják, hogy tud gondoskodni az utódokról. Fontos az érzelmi és anyagi biztonság a nők többségének. Így működik a világ, a férfiak megint más tulajdonságokat preferálnak. Fontos a külső, hogy egészséges gyereket tudjon szülni, jól főzzön stb. Egyszerűen így működik a világ.
2018. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15:39 : Értem, de ők nem voltak olyan kimagaslóan szépek és különlegesek, de legtöbbjüknek tényleg nagyon jól sikerült választaniuk, már amennyire kívülről látszik.
2018. okt. 14. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írtak egy ösztönös .


Viszont a helyedben inkább azzal foglakoznék hogy jobb legyek, mert a többi férfi rivális . Mindig a jobb jut be a málnásba. Ha férfi llennék nagyon utalnám a többit! Irigy lennék azokra akiknek a nekem tetsző lányok összejöttek !

2018. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Kepek, posztok. Bruhaha :))


Az aztan tenyleg a valosag.

2018. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Randiztál csajokkal, akik nem veled jöttek össze.

A saját bevallásod szerint, ez a döntésük érthető.

2018. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ők miért jártak volna jobban, ha veled jönnek össze?


Még azt sem írod, hogy konkrétan csak gazdagabbakkal.


Mert lehet, hogy ők jobban is néznek ki, valószínűleg azért állnak jobban anyagilag, mert sikeresek a munkájukban, így önbizalmuk is van, a kisugárzásuk is jobb, ami szintén megfogja őket.

2018. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!