Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok lúzer?

Figyelt kérdés
Miért van ilyen sok férfi egyszerűen nem találják a társukat állandóan írogatnak próbálkoznak társkeresőn itt is állandóan próbálkoznak nők között ilyen alig van
2018. okt. 14. 22:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Mitől lesz valaki lúzer? Mert attól, hogy valaki nem találja a párját még nem lesz az.
2018. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%

Hozom a popcornt, ebből show lesz. 😂

Olyan végtelenül buta vagy kérdező, mint egy marék molylepke.

2018. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a férfi életútja a magabiztosság. Legalábbis én erre jöttem rá. Engem az élet férfiként arra akar megtanítani, hogy minden körülmények között képes legyek felülkerekedni a félelmeimen és ne dőljek be az általam teremtett illúzióknak, amik csak a fejemben léteznek.

Ebből ered a kérdésedre a válasz. Szerintem az életútjával küszködik sok férfi. De a küszködés és a szenvedés előbb-utóbb megoldást szül. Mert az ember úgymond "megvilágosodik", amikor eléri a szenvedésnek egy bizonyos fokát. Szenvedés nélkül szerintem nincs fejlődés. Velem is így történt, és azóta azoknak a félelmeknek, amik korábban az életemet irányították, már nincsen hatalmuk felettem.

2018. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom te vagy a fény az éjszakában, a "kúl gyerek", az Ultra Menő Ember a vámpírok réme.
2018. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
ja tényleg.. hát mekkora lúzer már az aki a társkeresőt társkeresésre használja
2018. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

#4

A világunk úgy épül fel, hogy az esetek többségében a férfi rákényszerül arra, hogy megtanulja a félelmek és illúziókkal kapcsolatos leckét, különben nem ér el semmit az életben, hisz ha én férfiként nem kezdeményezek valakinél, tehát nem győzöm le a félelmeimet akár a 20. elutasítás után is, akkor sose lesz barátnőm, mert nálam nagy valószínűséggel egy nő se fog kezdeményezni. Ugyanez igaz minden másra az életben. Semmi se kap ingyen az ember a két szép szeméért. Mindenért meg kell küzdeni.

Ha barátnőt akarsz, akkor a félelmeidet kell legyőznöd és az illúziógyártással kell leállnod.

2018. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

#6


Nem rád értettem a #4-et, hanem a kérdezőre, illetve ebben a fuxcsörgetős stílusban előadott kérdésére.. A te hozzászólásod más tészta.

2018. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
mert apa nélkül,férfi példakép nélkül nőttek fel,még katonának sem hívták be őket mert már sincs,hogy legalább ott gatyába rázódjanak,ezért lettek ők ilyen anyám asszony katonái.
2018. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Ez itt az észbontók? :D


Melyik nehezebb 1 kiló vas vagy 1 kiló lószőr? :D

2018. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

#8


Ez a katonás duma főleg akkor vicces, mikor sörhasas 45-50 évesek adják elő akik a 1-1,5 év fókázás meg gyakorlópályán futkosás után ilyen utolsó akcióhőnek képzelik magukat...

2018. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!