Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként miért vagyok köteles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként miért vagyok köteles mindenkihez vonzódni?

Figyelt kérdés

Nyíltan leírják a pasik, hogy kizárólag a 23 alatti, vékony, csinos nők jöhetnek szóba. Függetlenül attól, hogy ő hány éves, hogy néz ki, vagy milyen kapcsolatra vágyik.

Nőként mindenhol, online és IRL is azt látom, hogy mindennek le vagyok hordva, ha merek olyat mondani, hogy a csúnya vagy középkorú vagy túlsúlyos, stb, stb férfiak nem tetszenek. A legjobb eset is az, hogy megy a győzködés, hogy de, mennyivel jobban járnék pl. egy 50 éves bácsival, mert azért kicsi és puha, hogy ne fájjon.

Nem igaz, hogy 20 (vagy több) férfi udvarol egyszerre, nem ostromolnak facebookon idegenek naponta tízszer, és ritka, ha utcán valaki leszólít. (Kivétel nélkül 50+ volt mindegyik.) De tálalok olyat, aki nekem is vonzó.

Miért kell azért háborogni, mert nem szeretnék mindenkivel vàlogatás nélkül dugni?



2018. aug. 28. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg ezek csak a te tévképzeteid, senki se akarja megmondani (és nem is tudják),hogy neked ki tetsszen. Nem is érdekel senkit.
2018. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Ki mondta, hogy köteles vagy?

Azt csinálsz, amit akarsz, szabadon választhatsz párt.


Az ilyen faszik minden 25 alatti nőre rámozdulnak, hátha összejön egy ingyen numera.

2018. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 peca1000 ***** válasza:
87%

Az ilyen idióta gyökereket el kell hajtani a fa....szba.


Azzal jöjjél össze, akivel szeretnél.


Ha neten írnak olyanok, akik nem jönnek be, vagy a megadott feltételeknek nem felelnek meg, akkor letiltod őket és kész.


Nem kell nekik válaszolgatni, az értetlenkedőkkel, és nyomulósokkal vitatkozni.


41 éves házas férfi

2018. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát igen ez engem is roppantul érdekelne...Megy itt a nyígés állandóan,hogy a nőknek teljesíthetetlenek az igényeik.Hát én is ugyanezt veszem észre mint te,hogy közbe meg a pasik azok akiknek csak a 10/10-es huszonéves csaj jó,semmi más.Ha meg megmondod,hogy bocs nem kell apukádkorabeli/elhízott/igénytelen stb pasi,akkor rögtön jön a r@bancozás.És valóban átlag nőnek nem udvarolnak húszan egyszerre,és nem ostromolják a facebookon stb.Én rendszeresen kijárok pl a lakóhelyemhez közel lévő strandra,sokszor egyedül is.Eddig az elmúlt kb 6 évben zéró pasi szólított le.Pedig nem vagyok sem kövér sem csúnya,és szerintem öreg sem a 27 évemmel.Jó tény nem is nézek úgy ki mint Angelina Jolie fénykorában,de én sem Brad Pittre vágyom.Talán a pasik is leadhatnának az igényeikből,és ha nem csak az instacicákat kergetnék akkor lehet nem lennének ilyen tapasztalataik,hogy másik 20 csávó is nyomul a kiszemeltre,annak meg csak a BMW-s muki kell.
2018. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Írta valaki, hogy köteled vagy vonzódni?

Kérdezd meg a 40-es, 50-es teheneket, meg majd később akkor magadtól is, amikor lesz 2-3 kölköd, férjed már lelépett, hogy miért akarsz egyedülálló, hasonló életkorú férfit, lakással, magas fizetéssel, stb magad mellé.

Valószínű csak a 60-70-es paliknak fogsz kelleni, de te egészen mást akarsz majd....

2018. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Max a besavanyodott hülyék, akik pont a személyiségük miatt nem kellenek senkinek, azok szoktak így behisztizni ha elutasítják őket. Ez bosszantó tud lenni, de ne foglalkozz vele különösebben. A többség nyilván semmi ilyesmit nem gondol.
2018. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

"online és IRL is azt látom, hogy mindennek le vagyok hordva"

Az onlinet szard le, a valóságban meg kik mondják ezt? De most komolyan. A veled egy korú, ugyanolyan szépségű lányok biztosan nem hordanak le. De amúgy még az öreganyám se tukmált rám nem jól kinéző férfit, szóval én kicsit értetlenkedve állok a jelenség előtt.

"Miért kell azért háborogni, mert nem szeretnék mindenkivel vàlogatás nélkül dugni?" Sok volt a gyk, és ezt nem gúnyolódásból mondom. A valóságban ez a jelenség egyszerűen NINCS. Senki nem bántja a nőket azért, mert vonzó párt szeretnének maguknak.

2018. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azt se tudják, hogy a világon vagy és lehet, hogy nem is érdekli őket. :) F
2018. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem senki nem haborog ezen.
2018. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért B+ mert neked 2-essel kezdődik a személyi számod?

-.-

2018. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!