Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy nő kér itt tanácsot, akkor udvariasan válaszolnak neki, ha egy férfi, akkor azt meg egyből oltogatják, lúzer, tanuljon meg bánni a nőkkel stb?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Én mind a két nemet oltom, ha olyan buta, sötét, lúzer és látom, hogy csak önsajnáltatás miatt jött ide.
2018. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekem eddig egyszer sem válaszoltak normálisan, hiába vagyok nő.
2018. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy nő kér itt tanácsot, akkor minden második kommentben le van ribncozva. Igen, ennyire segítőkészek a magyar emberek.
2018. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
#nemiegyenloseg
2018. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Mindenert a nok a hibasak. A nonek szabad csalnia, bantania, mert o akkor oszinte volt onmagahoz. A no lehet onertekelesi problemakkal kuszkodo, mert no. Neki szabad, neki kijar, alanyi, roghoz kotott jogon-modon.

A ferfi csak luzer lehet. A fefi csak bena lehet vagy csunya.

Ha egy ferfi szenved onertekelisi problemakkal akkor o egybol egy rakas szerencsetlenseg, az itteniek pedig oltjak “hat en igy biztos nem jonnek ossze veled”, “hat koszond magadnak, hogy nincs csajod”, “hat te mi jogon vagy eletben, mi jogon van szavazati jogod az eletben” kezdetu valaszok.

De ha no jon ezzel, “semmi baj, legy onmagad, te igy vagy jo, te igy vagy tokeletes, olvass el par konyvet es ne emezd magad, mert TE NO VAGY”.

Pfff...szanalom.

2018. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
#5 te biztos, hogy ugyanazt a gyakorit olvasod amit én? Szerintem bármelyik nem tagja ír ki önsaknáltató kérdést, jön egy rakat szidás, egy rakat fake tanács ("nem kell tenned semmit mert nő vagy, csak válogass a napi 10 jelentkezőből" vs "gyúrd ki magad és lobogtasd előttük a bmw kulcsot, erre ugranak a nők"), meg néhány teljesen normális válasz esetleg tanács.
2018. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Van így is, mint ahogy írják.. a leribizés is megy szépen, szóval elég vegyes.


Amit a kérdező mond, azt én is tapasztaltam.


Attól függ ki sírja el a bánatát.

Ha egy nő, akkor meg "kell" vigasztalni, és egyből dőlnek a pátyolgató kommentek.

Ha egy férfi, akkor "menj orvoshoz", "így sose lesz senkid", "nem fogsz így kelleni senkinek" stb.


A megfogalmazáson is sok múlik, meg az időzítésen... attól függ épp kik olvassák.

2018. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Miért kell kitalált problémákat gyártani?


Nőket is szokták oltogatni, őket is ler*bizik, lerondázzák, meg minden ilyen.


Leginkább azt tapasztalom, hogy azt oltogatják, aki provokatívan ír.


Vannak trollok is, akik bárkinek beszólnak... de sok olyan normális válaszoló is, aki egyszerűen csak nem tűri a provokatív, általánosító kérdéseket, pl. "azért nincs párom, mert minden nő r*bi", "nem találok pasit, mert minden férfi szexre megy" stb.


Tehát számít a kérdés tartalma is. Na meg az is, hogy milyen válaszolókat kapsz el épp. Aki bunkó, az férfiaknak és nőknek egyaránt bunkó megjegyzéseket tesz.

Személy szerint én sem kötöm nemhez azt, hogy milyen hangnemben válaszolok.


Sok kérdésnél nincs feltüntetve a kérdező neme, mert nem szempont az. Annyi értelmetlen általánosítás született már itt nőkről meg férfiakról, hogy kár is.

2018. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
A nők kevesebb "ronda vagyok, nincsenek barátaim és hobbijaim, hogyan lehetne így modell párom" színvonalú kérdést írnak ki.
2018. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, ezek szerint nem megy neked az értő olvasás. Javaslom, gyakorold, és akkor esetleg nem írnál ki ilyen hamis kérdéseket, mint ahogyan most tetted. Értem én, hogy van az önsajnálatnak, és nőgyűlöletnek az a szintje, amit te, és még jó néhányan itt képviseltek, de azzal, hogy áltatjátok magatokat, uszítjátok egymást, és próbáljátok a negatív véleménynyilvánításaitokkal lehúzni a többieket a szintetekre, csak egyre megkeseredettebbek és korlátoltabbak lesztek.
2018. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!