Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kicsit molettebb hölgyekről?

Figyelt kérdés

pl 170cm magas és 80kg. Pl egy ilyen hölgy: [link]

Összejönnétek ilyen nővel? Mennyire tartjátok vonzónak


2018. okt. 16. 13:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Ez egy 70-75kg

2018. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

[link]


58-60kg ennél a magasságnál, és egészséges embernél, nem agyonszoláriumozott és kondizott egyednél.

2018. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Szóval elmentek ti a fenébe anorexiás beteglelkű egyedek. Akikről ordít a testképzavar, és szarrá hánytatjátok magatokat, azért hogy a kg-ok megmaradjon, és állandóan a kalóriákat és a dekákat számolgatjátok. Közben a beteg lelketek meg ordít belűlről kifelé.
2018. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

4-esnek igaza van.


Ebben nincs semmi különleges kérdés.

Van akinek tetszik van akinek nem.


van aki szereti a fahájas ízesítésű sütit van aki nem.

2018. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

Akit te linkeltél az nem molett hanem túlsúlyos

Amit az egyik válaszadó linkelt ez


[link]


Ez molett, nézd már meg a 2 kép közti különbséget.


Láb , csípő,.. stb

Ha te egy 100 kilós nő vagy, 170-es magassággal.

Akkor te túlsúlyos v nem molett. Bocs.

2018. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

#13: nem vagyok anorex, jo etvaggyal eszem. Kaloriat, kilokat soha nem szamoltam, es foleg nem hanytattam magam. LOL.


168/51

2018. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem a csontos arcú lányok tetszenek, mert nekem is olyan van. Egy pufi női arc egyáltalán nem hoz lázba.
2018. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A magas, molett nőkhöz vonzódom.
2018. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ismertem egy 167 centihez 86 kilós lányt, akinek olyan személyisége, humora, kisugárzása, és esze volt, hogy pár hónap ismerettség után beleszerettem, de nagyon. Barátok voltunk évekig, ő volt a legnagyobb bizalmasom, az életem is rábíztam volna. Aztán elkezdett fogyókúrázni, 2-3 év alatt lefogyott 52 kilóra. "Népszerűbb" lett, új barátai, hódolói lettek, új munkahelye. Egyszer csak elkezdtek ritkulni a mindennapos írogatások, aztán már egyre ritkábban válaszolt ha kerestem. Végül megszakított minden kapcsolatot velem és sehol nem tudom már elérni. Majdnem 2 éve egy szót sem beszéltem vele mert nem reagál ha keresném. Nagyon hiányzik és azóta is szenvedek belül. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, megvan az okom rá, miért olyan nőket keresek már inkább , akik alapból meg vannak elégedve magukkal és csinosak, nem akarnak soha vékonyabbak lenni. Mert aki csinos és mellé jó a személyisége, annak biztosan nem változik meg a viselkedése ha csinosabb lesz :) (31/F)
2018. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!