Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A molettebb nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molettebb nők miért nem próbálnak meg úgy öltözködni, hogy az tetsszen a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tök furcsának tartom a testesebb nők többségét, lehetnének jó nők, mert pl. csomónak nagy a melle és szép az arcra, mégis hatalmas bő felsőket hordanak és ugyanolyan farmert,pedig pl. egy kivágott felsőben tetszetősek lehetnének... Miért van ez?
2017. szept. 30. 16:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
Attól, hogy a hájtól nagy a mellük, még nem lesznek vonzóbbak. Ne bátorítsd őket, hogy szűk felsőket hordjanak, azokat nem a hurkákra tervezték...
2017. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Az olyanok miatt, kérdező, mint az első válaszoló.
2017. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Van igaság abban, amit mondasz Kérdező.

Én pl. molettebb alkat vagyok (165cm 67 kg), tehát nem 150 kilós súlyosan elhízott. Tudom, mi áll jól nekem, mi illik az alakomhoz, szépen felöltözve szerintem sokszor vagyok olyan csinos - ha nem csinosabb - mint egy 52 kilós hölgy.

De látom hasonló alkatú vagy kicsit teltebb barátnőknél, hogy egyszeráen nem mernek szép ruhákat felvenni, pedig a bő pólókban csak még nagyobbnak néz ki az ember.. Amúgy ennek a jelenségnek az oka az olyan emberek, mint pl az első válaszoló.

2017. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
Mert úgy néznének ki mint egy nyolccsöcsű.
2017. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem tapadós ruhákra gondoltam, nem attól lesz egy ruha szerintem szép és nőies, hogy rásimul a nő testére... legalábbis az én olvasatomban. De pl ez megnyerő: [link]


Ezzel szemben: [link]

2017. szept. 30. 17:37
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán arra tudok gondolni, hogy szégyellik a testüket, nem akarják magukra felhívni a figyelmet egy szűk vagy kivágott felsővel. Pedig szerintem sokat dobna az önbecsülésükön, kisugárzásukon stb, ez pedig nekik is jó lenne. Manapság annyi ruhaüzlet van, ami direkt molettebb nőknek készült ruhákat árusít. Szerintem meg lehetne találni mindenkinek az aranyközéputat (nem túl szűk, de nem bő zsákruha, nem kihívó de csinos stb). Sajnos még mindig sok emberben él az a tévhit, hogy aki túlsúlyos az meg se próbáljon adni magára stb. Én ismerek pár molettebb csajszit, akik tök csinosan öltöznek, igényesek stb. Pedig nem indulnak jobb helyzetből, mint bárki más.
2017. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az első ruhában persze hogy szexi, de nem viselhető utcára. A második lehet hogy túl sokat takar de legalább utcai viseletre alkalmas
2017. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Elsőkörben tisztázzuk : ugye a kérdésed a teltebb hölgyekre irányul, nem azokra, akik lustaságból 180 kilósak...

Sajnos sok telt nő azt gondolja, hogy ő nem csinos, nem vonzó, ezért " rejtegeti " a testét.

Nem mondom, hogy préseljék bele magukat extra szűk ruhákba, de a nem nádszál lányok is nyugodtan levehetnék a zsákruhákat, mert attól, hogy van rajtuk pár kilo, csinosak.

Egyébként ezek a mindenütt passzoló szettek sokszor a pálcikákon sem állnak jól...

2017. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De én most a szabásra gondoltam, szerintem nagyon nem mindegy...
2017. szept. 30. 17:49
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt hord, amiben jól érzik magát, amiben önmaga lehet, kész és pont.

Ezen nincs mit túlragozni.

Ha egyszerűen kényelmetlenül érzik magukat az olyanokban, amiket te itt, kérdező, felvázolsz, akkor fogadd el.


Menj el divatdiktátornak és mutass neki útmutatást, ha szerinted segítségre szorulnak!

2017. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!