Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves meg minden, de vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves meg minden, de vannak fura dolgai. Miért?

Figyelt kérdés
Három hete járunk. Ő 25, én 22 éves vagyok. Kedves, figyelmes, érdekli amit mondok, udvarias. Viszont volt már úgy hogy mentünk valamerre kocsival, és még ha nem is káromkodott, de csúnyán beszélt azokról, akik az úton bosszúságot okoztak neki. Meg ha már egy percre nem figyelek rá, kérdezi van-e valami problémám. Nem tetszene neki, ha olyan ruhákban lennék, ami többet mutat.
2018. okt. 16. 13:40
 1/9 Kései Sirató ***** válasza:
86%
Most, az elején tisztázd a játékszabályokat. Vegyél fel olyan ruhát, amilyent akarsz. Ha nem tetszik neki, tedd lapátra, majd jön más, akinek tetszeni fog.
2018. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy ítélem meg aki mindig másban keresi/látja a hibát, mást próbál irányítani, az nem jó ember. Mint az ilyet, próbálom elkerülni, párkapcsolatilag, és barátilag is.
2018. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Most, az elején tisztázd a játékszabályokat. Vegyél fel olyan ruhát, amilyent akarsz. Ha nem tetszik neki, tedd lapátra, majd jön más, akinek tetszeni fog.



********************

:D

Én sem káromkodom, ha ül mellettem valaki, de ha nem... jó, hogy azt nem hallja senki..

Viszont hogy mit veszel fel, hova mész, kik a barátaid, stb.nem szabad, hogy beleszóljon, és ezt jó jó előre letisztázni.

Mint ahogy azt is,hogy hogy nem fogsz 24/7 100%-ban rá figyelni.

Ezt egyszer el lehet neki normálisan, érthetően mondani, második helyett lapát.

2018. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek különböző habitusúak. Aki kifelefordulóbb alkat azok bosszankodnak hangosan vezetéskor is mások hülyeségein, meg fura nekik az, ha valaki szereti a csendet is. Ami viszont pozitív az ilyen emberekben, hogy jellemzően nem tépelődnek magukban, meg nem sertődnek meg hosszabb távon kis apróságok miatt.
2018. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha vezetek én is káromkodok, ha ül mellettem valaki akkor vissza fogom. Nem ordítok ki az autóból vagy ilyesmi, csak elmormolok magamban pár k.urva anyádat meg szopd ki a f.aszomat.. :D

Úgy vagyok vele, hogy inkabb így vezetem le a stresszt, idegességet mert igenis tudnak nagyon bosszantóak lenni masok vezetés közben pl mint amikor kanyarban átjött az én sávomba a kisfurgon, ha nem megyek le az útrol akkor reccs.. így megúsztam csak egy defektel zuhogó esőben.. :) nem 1 olyan embert ismerek aki idegösszeroppanást kapott vagy agyvérzést és azt tanácsoltak nekik az orvosok, hogy igenis adjanak hangot annak ha valami bántja őket, ne folytsák magukba.. az egyik targoncásunk ilyen, mindig káromkodik ha valami nem megy neki mert volt már agyvérzése emiatt.

2018. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Magyar mentalitás, sokan kocsiba ülve vezetik le a feszkót.

Máskor nem, de ha kormányt fognak, egyenlő a csúnya beszéddel. Öltözködésbe, baráti társaságba, munkahelybe, stb beleszólni, hááááát. Lehet szépen, ész érvekkel. Talán a másik is egyet ért velem, de semmi kép nem lehet elvárás, vagy valami parancsoló.

2018. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Azt nem mondta, hogy sosem ütne meg nőt?
2018. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
má' megin' te?
2018. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem irányítás mániás. Személyiségzavaros, tedd lapátra.
2018. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!