Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Szülők! Ti mit gondolto...

Kedves Szülők! Ti mit gondoltok vagy gondolnátok akkor, ha a fiatok barátnője többnyire hétvégén mindig ott maradna nálatok?

Figyelt kérdés
Messzebbről van a lány.

2017. nov. 12. 08:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
19%
Nem maradna ott. Még az elso alkalom előtt elmomdanam a fiamnak, hogy ez az én otthonom, a hétvégém a pihenésé, nem arra van, hogy egy idegent kerulgessek.
2017. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, attól függ, mennyi hely van... ha tudunk normálisan létezni, akkor azt gondolnám, hogy egészségükre.
2017. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
Abban az esetben, ha kölcsönös a dolog. Egy hónapban 4 hétvége van, 2 alkalom a tietek, 2 a lány szüleié.
2017. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg nem jó az otthoni háttér, nem szívesen megy haza. Vagy akkora a szerelem, hogy nem bír elszakadni a fiútól.:-) Kérdés persze, mennyi idősek az ifjak, nem mindegy, hogy egy 14-15 éves vagy egy 20 éves lányról van szó.
2017. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
38%
Amugy igen. Nem en vagyok a lany anyja, hogy majd minden hetvegen fozzek ra, stb. Csinaljak kolcsonosen, egyszer nalunk, egyszer a baratnojenel es igy tovabb. Meg ha meg csak egy 16 ev koruli, tanulo, akkor tuti nem engednem meg, hogy minden hetvegen ezt csinaljak
2017. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
26%
Nem tűrném el minden hétvégén. Egyrészt mert van saját családja, nem az én dolgom hogy rendszeresen gondoskodjak róla. Most lehet jönni hogy szar anya vagyok, de másrészt szerintem mindeni tudja hogy ez igazából igenis megterhelné a családi kasszát. És nem engedhetem meg magamat hogy plusz egy ember etessek rendszeresen (havonta több mint egy hetet) meg fizessek neki mindenfélét- csak mert a gyerekemmel van. Kis matek. Ha együtt vannak, akkor egy évből majdnem három hónapot én tartanék el egy idegen gyereket. Erre sem idegzetem, sem anyagi hátterem nincs.
2017. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
15%
És megnézném miféle családja van hogy tűrik: rendszeresen másnál lébecoljon a gyerekük.
2017. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

És ha így kérdezem hogy:

Ha nem minden hétvégén van ott a lány?

Amúgy a lány még tanul.

2017. nov. 12. 11:50
 9/42 anonim válasza:
80%

17 éves fiam barátnője is van hogy nálunk marad hétvégére. Emeletes házunk van, hely az van elég. Többnyire a fiam szobájában vannak, de pl tegnap este is lejöttek hozzánk a nappaliba x faktort nézni.

Nem minden hétvégén vannak itt, a lány szüleihez is szoknak menni. Kamaszok, dúl a szerelem és én nem fogom őket ebben megzavarni.

2017. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
85%
Te ki vagy a történetben? Nem lenne egyszerűbb, ha a fiú megkerdezne a szüleit? Van akit zavarna, van, akit nem.
2017. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!