Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mégis mit lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mégis mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Badoon ismerkedem, viszont nem vagyok egy kölyökképű cuki fiú, szóval a bemutatkozásomra, amit elküldök nem igazán jön még válasz sem. Ha valaki mégis veszi a fáradságot és visszaír, rendszerint megkapom, hogy zseniális szöveget írtam, ilyet még nem kapott, meg minden ilyen pozitív dolog, de sajnos nem vagyok az esetük. Tinderen párom két hónap alatt nem volt egy sem, pedig nincsenek nagy igényeim, ha valaki csak az ilyen "elmegy" kategóriába tenném külsőre, de viszont van stílusa, vagy kreatív, akkor simán jobbra húzom. Ismerősök és ismeretlenek is azt mondják, hogy a külsőm az ilyen átlagos szinten van. Elég introvertált vagyok, így az élőben ismerkedés nem igazán megy, pláne tömegben. Na meg nem járok bulizni sem, meg ilyenek, mert nincs is kivel, és az nem én világom. Elég magányos vagyok, és nem is azt érzem, hogy egyedül nem tudok boldogulni, csak időnként jól esne egy ölelés, és egy összebújós filmezés. Mit lehetne ilyenkor tenni?

21/F



2018. okt. 16. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a külsőd a baj, csak nem jó fotókat raksz fel. Ha küldesz privátban, próbálok segíteni ha gondolod.
2018. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémád.
2018. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Badoon 5%az esélyed egy hosszabb beszélgetésre,1%randira. Sokan így vannak mint te.
2018. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!