Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak lányok akik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok akik tényleg ezt szeretik? Ha igen, mégis hol?

Figyelt kérdés

Elég érzelmes típus vagyok, szeretem ha egy lány elmondja nekem minden baját, de tényleg mindet szívesen meghallgatom, mert akkor úgy érzem, hogy bízik bennem. Na igen, de én is szeretném akkor megosztani vele az én bajaimat, viszont sokszor úgy érzem ettől teljesen kiábrándulnak a nők. De hát én sem lehetek robot... Eleinte mindig jól mennek a dolgok, elvileg jól is nézek ki, de végül mindig otthagynak egy bunkó parasztért, aki csak meg akarja baszni... Én nem tudok ilyen lenni. És ezek miatt már az önbizalmam is a béka segge alatt van. Miért nem akartok többet ennél? Miért baj az ha a férfi is kimutatja a gyengeségeit? Vannak olyan nők akik szeretik ezt?

21F



2018. okt. 5. 08:09
 1/10 A kérdező kommentje:
A külsőmmel nekem nincs bajom, ha valakit érdekel, írjon privátot korral, várossal és küldök képet. Szívesen meghallgatom mindenki véleményét.
2018. okt. 5. 08:12
 2/10 anonim ***** válasza:

Eddig nem a megfelelő lányokkal kezdtél, csak ennyit tudok mondani.

Tanácsként meg annyit, hogy ne akard néhány hét vagy hónap után lelki szemetesnek használni a barátnődet. Az, hogy ő annak használ téged, az ő dolga. Érezni kell, mikor van az a pont, amikor már te is jobban megnyílhatsz előtte. Addig inkább a férfi barátaid legyenek a bizlmasaid, a barátnődet pegig kíméld meg attól, hogy a legmélyebb lelki problémáidat kelljen cipelnie.

2018. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyenekről nem tudok beszélni a férfi barátaimmal. De lehet igazad van. Csak ha ő megnyíl ilyen téren, én azt úgy hittem eddig, hogy akkor én is megnyílhatok.
2018. okt. 5. 08:27
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

1. Nem kell burkoltan társkeresőzni. ;)

2. Egy nőnek sem kell egy lelki roncs.

3. Lehet, hogy azok a bunkók akik "csak baszni" akarnak nem egyből a problémaáradatukkal támadnak a csajra.


Az, hogy te meghallgatod a gondjaikat édes kevés ahhoz hogy megkapd őket.

2018. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, lehet tényleg jobb ötlet megtartani magamnak a problémáimat, nem értem miért akarom ennyire másra zúdítani ezeket.
2018. okt. 5. 09:02
 6/10 anonim ***** válasza:
A személyiségednek ne ezt az oldalát domborítsd ki, főleg ne az elején.
2018. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem se kell panaszkodos fiu. En se panaszkodok tul sokat.

N

2018. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ezentúl nem visszafogom magam ezen a téren. Viszont úgy érzem, hogy valakivel muszáj beszélnem ezekről a dolgokról. Szerintetek egy pszichológushoz megérné elmenni? Vagy az csak pénz lehúzás lenne?
2018. okt. 5. 09:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Mármint ezentúl visszafogom magam, nem értem hogy írtam el...
2018. okt. 5. 09:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, nem értem, nem, igen... brrr....error....:D
2018. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!