Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek a mai legjobban pörgő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a mai legjobban pörgő magyar társkeresők, amik még nincsenek extrém módon a nők hasznára kiélezve?

Figyelt kérdés

A fenti specifikáció miatt a tinder kiesik, mivel az egész szisztéma úgy van kitalálva, hogy a nőknek jó legyen. De ez valahol érthető is, mert nők nélkül nincsen heteró táskereső.


A love.hu nagy klasszik, de igencsak megfogyatkozott a látogatószám. Ez betudható annak, hogy még a hagyományos modon kell bonyolult adatlapokat töltögetni, és ez a mai modern embernek már túl nagy agyi megterhelést jelent.


A badoo.com régen jó volt, szerencsére megmaradt a maga kis egyszerü kelet európai stilusu lehúzós sémáinál (lévén, hogy orosz oldal), de sajnos többségében a társadalom alsóbb szegmenseibe tartozó emberek vannak fenn rajta :(


Randivonalon kicsit probálkoztam, de nem tetszett, hogy nincsen cset lehetőség. Nekem sajnos ez fontos lenne.


amiket ismertek, irjátok le nyugodtan!


2018. okt. 16. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Minden tarskereso ugyanugy mukodik mindket nemnek. A Tinder is ugyanazokat a lehetosegeket adja a ferfiaknak es noknek is.



"és ez a mai modern embernek már túl nagy agyi megterhelést jelent."

Itt most az elhulyulesre gondolsz?

2018. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
18%
AnoTalk. Nem kimondottan társkereső, de pont ebből fakadóan lehet, hogy egy érdekes beszélgetésben lesz részed, lehet, hogy egy új barátra találsz, de az is lehet, hogy megtalálod az igazit.
2018. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

igen, mert az emberek mennek a kisebb ellenállás irányába, és ami a legrosszabb, hogy sokan ezt egész életük során meg sem kérdőjelezik magukban tudatosan, csak hagyják, hogy megtörténjen.


az ugyanolyan lehetőségekről meg csak annyit, hogy vegyük példának a szórakozóhelyeket, ahol a nőknek ingyenes a belépő és íratlan szabályként a férfiak fizetnek.

2018. okt. 16. 20:52
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Régen, amikor társkeresőkön voltam regisztrálva, arra jöttem rá, hogy amelyik ingyenes oda, csak szórakozni járnak sokan. Néhány ember halálra unja magát és kell egy kis kikapcsolódás, de komoly kapcsolatot nem lehet kialakítani. Ezért töröltem is magam és regisztráltam egy fizetősre. Úgy voltam vele, hogy aki pénzt nem sajnálva regisztrál, az azt jelenti, hogy őt komolyan érdekli a dolog. Be is jött egyébként a "taktikám". Azóta összeházasodtunk.
2018. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

"A Tinder is ugyanazokat a lehetosegeket adja a ferfiaknak es noknek is."


Ez nem igaz. A statisztikák szerint a női és férfi swipe-stratégiák eltérése miatt (férfiak: jobbra húzok mindenkit, aki egy kicsit is bejön; nők: csak a legjobb pasikat húzom jobbra) a Tinderen a nők felső 80%-a küzd a férfiak felső 20%-áért, és a férfiak alsó 20%-a a nők alsó 80%-áért.

2018. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Bocsánat, elírtam: a férfiak alsó 80%-a küzd a nők alsó 20%-áért.
2018. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

Ha pasi vagy akkor teljesen felesleges társ-keresőznöd.


1. Általában a nők 90% nincs is fent mert ez nekik nem kell van választéka amúgy is.


2. A regisztráltak 90%-a pasi. Ha csak nem egy meleg srácot keresel egy forró análra. Semmi értelme a regisztrációnak. Képzeld úgy mint ha 10 pékség van egymás mellet de te nyitsz egy 11.-et. Minek ?


3. A pasik 90%-a úgy van vele h a valóságban nincs ideje ismerkedni így majd felmegy egy ilyen oldalra és majd ott összejön neki. Sokba nem reménykedj.

2018. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nem a levegőbe beszélek, mert én már sokat profitáltam társkeresőkből.


Mivel nagyon introvertált vagyok, igy élőben, társaságból kihalászni ismerkedésre lányok, nos ez nem megy.


1-1 felállásban elég jól be tudok hálózni nőket, akiket érdeklek. Mármint az adottságaimhoz képest. Mivel tudniillik én nem nézek ki jól, ugyhogy csak a szövegeléssel meg az "érdekes" gondolataimmal tudok bármilyen irányba vonzalmat kiváltani.


De semmi konvencionális. Én nem vagyok az állat pasi, és nem vagyok a lovag pasi, én nem vagyok a szürke pasi, én nem vagyok a kategórikus csodabogár SEM, és ezt meg is mondták nagyon sokan. Vannak nők, akik nem a hagyományos férfit keresik.


De persze nagyon nagyon nehéz igy érvényesülni.

2018. okt. 16. 21:35
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

#5: a lehetoseg ugyanaz.

Arrol nem a Tinder tehet, hogy a ferfiak szinte barmilyen lyukat meg akarnak dugni.

2018. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
9: nem, csak éppen emiatt a férfiak zömének teljesen felesleges ott próbálkoznia.
2018. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!