Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hülyeség, hogy egy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, hogy egy szinte full szimpatikus lánynál csökken az érdeklődésem, ha kiderül, hogy hisz valami hülyeségben?

Figyelt kérdés

Teljesen szkeptikus mindenben, ateista, nem hisz a természetfeletti dolgokban, st.b stb. stb.

De: agykontroll kurzusra elment teljesen szkeptikusan.

Végül úgy döntött, hogy poénból kipróbálja a macskán. A macska mindig felugrott a párkányra, mikor hazajött a munkahelyéről.

Használta a technikát három napig egymás után, és működött, a macska nem ugrott fel egyik nap se, amikor hazajött. (de később akár igen, de ez nem lényeges). Aztán amint egyik nem csinálta ezt a kontrollt, másnap megint felugrott.


És ez neki elég volt ahhoz, hogy ebben higgyen. Utána nem próbálta ki még pl. 30 napig, hogy észrevegye, hogy ez pusztán a véletlen a műve... Most meg már ha megkérném, hogy reprodukálja, akkor nem tudja, mert 10 éve volt ezt, és már elfelejtette, hogy hogy kell.


És hát az a kérdésem, hogy én változzak meg, hülyeség emiatt valakit megbélyegezni, vagy ez tényleg elég sok mindent elárul valakiről?


Volt ilyennel tapasztalatotok, ti mit tettetek ilyenkor?


2018. okt. 16. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
nyugi mindenki hülye :D
2018. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy gondolom, a hit, legyen az valláshoz vagy máshoz kapcsolódó, magánügy, amíg nem ártasz vele senkinek, és tiszteletben tartod más hitét.
2018. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szabad ember eldöntetheti miben hisz v épp nem hisz,haladj tovább ,majd talál mást aki nem szemellenzős mint te.. Mondom ezt full ateistaként..
2018. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Tinikent tetszett egy fiú ő is agykontrollozott, a dobókockát akarta manipulálni. Nem sikerült neki. Kínos volt picit. De nem éreztem durvának. Sok ember szeretne szupererőt. Álmaiban.

Ha nem dicsekszik ezzel hetente, akkor én a helyedben adnék egy esélyt neki.

2018. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, ha azért kizársz egy szimpatikus lányt, mert ő úgy gondolja 10 éve megdelejezte a macskát, akkor egyedül fogsz meghalni egy hosszú magányos élet végén.
2018. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Örülj hogy elfelejtette hogy hogyan kell.Ìgy téged nem tud agykontrollálni 😂
2018. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, hogy baj, ha ilyesmi miatt kiábrándultál belőle. Gondolom életed társát keresed, márpedig ilyenkor jogod van bármi alapján szelektálni, + ha egy ilyen semmiség miatt csökkent a szimpátiád, akkor nem is biztos, hogy annyira kedvelted.
2018. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi nem tulzas. Mindenkinek van valami heppje.
2018. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam pasival. Második randin elkezdte az ufó témát. Borzalmas volt. Azóta ugyan a férjem, de igen, nagyon lelombozó tud lenni, de túl kell lépni rajta. Én megmondtam neki akkor hogy egy szót sem akarok erről hallani többet.
2018. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amíg azt meséled be magadnak hogy hülyeség addig nem veszed komolyan se, tehát könnyen isnerkedsz olyanokkal akik szintén szkeptikusan àllnak hozzá
2018. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!