Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kelti fel az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kelti fel az érdeklődésem senki sem hosszabb távon?

Figyelt kérdés

3 komoly kapcsolatom volt, mind több éves. Mindegyikből sok fájdalommal léptem ki, csalódva. A harmadik kapcsolatomban még tudtam igazán szerelmes lenni, kötődni, szeretni. Azóta egyszerűen nem mozgat, érint meg senki, és ennek már két éve. Voltak olyanok, akik érdekes voltak számomra, olyanok is, akikbe korábban belezúgtam volna, annyira optimálisak. De egyrészt hamvába hal az érdeklődésem, másrészt már az elején érzem, hogy nem tudok érezni. És egyre jobban belecsúszom ebbe, hogy nem alakulnak ki nálam a kötődés jelei. Úgy érzem, hogy már nem jöhet olyan, aki számít.


26/L


2015. dec. 2. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj több időt a kötödés kialakulásához. A csalódások és a személyiséged érése miatt már több időnek kell eltelnie ahhoz, hogyy bele tudj szeretni valakibe. Ez lehet több hónap is, ne írd le rögtön a lehetséges jelölteket.
2015. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ebben van valami. Köszönöm.
2015. dec. 2. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Már a kérdésedből látszik a rossz hozzáállás. Miért nem kelted fel senkinek az érdeklődését hosszú távon? Ez lenne a jó és valós kérdés
2015. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy ez nem igy van? Mindenhez ket fel kell, sokan vannak most is kuzdo fazisban iranyomba, de nem eleg, ha csak ok akarnak engem.
2015. dec. 3. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!