Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek ha bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ha bejön egy csaj, de sosem beszéltem még vele személyesen, csak látásból ismerem, akkor érdemes Messengerben ráírnom, hogy elhívhassam randira? Vagy az nem jön be nektek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudhatod, hogy neki bejön-e.

Jobb lenne semleges témában ráírni, akkor már látod, hogy szimpatikus vagy-e, de mégse kínos, ha nem.

Utána személyesen is menj oda hozzá -beszélgetni, folytatva az online témát. Utána simán előhívhatod.

2018. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szenély szerint szeretem a határozott férfiakat. Ha bejön az illető akkor úgyis igent mondok.
2018. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írj!

22/N

Nem is értem mit vacillálsz, komolyan. Ne a beszarok férfiak tanácsait hallgasd, hanem minket, nőkét.

2018. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nem minden korosztálynak jön ez be.
2018. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,nemvagyok egy csunya gyerek kb az elmult 3 honapba tobb mint 50 lanyra/nőre irtam igy ahogy te is akarsz abbol 1 valaszolt tobbi vagy letiltott vagy jajj bocs de van baratom csak nem tettem ki facere..vagy egyszeruen nem irt vissza,nem topmodell lanyokra irtam mert azert tisztaba vagyok a kepessegeimmel es adottsagaimmal...de 1 probat meger azert.ja es teszem hozza nem alpari modon irtam egyikre sem
2018. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írj neki nyugodtan. Ha nem tudsz vele személyesen beszélni mert mindig csak futólag látod vagy valami, akkor el kell kezdeni valahogy. Az internet egyik haszna a sok hülyesége között, hogy megtalálhatjuk egymást akkor is, ha az életben sose futnánk össze.

Nyílván elutasíthat, de nem azért fog elutasítani mert ráírtál, hanem mert nem leszek szimpatikus neki.

Nem is értem az előző válaszolót, hogy azért mert nem jön be a nőknek úgy állítja be, mintha azok lennének a szemetek, amiért nem akarnak csetelni. Nyílván illene annyit mondani, hogy ne haragudj nem érdekelsz nem csak úgy szó nélkül törölni. De mondjuk ha valaki kétértelmű vagy beteges üzenetet ír, ne csodálkozzon ha tiltják is.

23N

2018. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb beszélj vele.


Én speciel észre sem venném ha rám írsz mert a kéretlenbe kerülne az üzenet. Plusz olyan embereket vissza sem igazolok ismerősnek akikkel nem beszéltem. Na meg ismeretlenül amúgy sem mondok igent randira.

2018. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!