Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyának mondok férfiak akik nem gazdagok ti hol ismerkedtek és milyen sikereitek van az ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
2018. okt. 20. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Milyen előnyös tulajdonságaid vannak? A hátrányokat ismertetted.
2018. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Nyugdíjasotthon előtt, általában egész jó.
2018. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem is leszóltak mindennek,ne vedd komolyan aki ilyeneket mond a hátad mögött
2018. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem ismerkedem, nincsenek jó tapasztalataim a párkeresés terén.
2018. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ronda vagyok mint a patikai hánytató - de a lelkem az gyönyörűűűű!

A kinézett nők közül - egyet kivéve - mindet megkaptam.

És gazdag sem vagyok, csak szerencsés.

2018. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
23 éves vagyok és kb mindenhol próbálkoztam már de mindig csak elzavartak, hogy ocsmány vagyok! Szóval a sikereim =a nullával! Már sehol nem ismerkedem, elfogadtam, hogy egyedül fogok megdögleni! :)
2018. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem ismerkedek sehol, nincs értelme próbálkoznom.
2018. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hargitai János ***** válasza:

Nem vagyok a téma szakértője, annak idején nekem se úgy ment a csajozás ahogy azt eleinte elképzeltem, de ha most pár/partner keresésre adnám a fejem szerintem társkereső lenne. És garmadával küldeném az üzeneteket mindenféle nőnek. Aztán csak akad egy vagy akár több is akiben van fantázia.

Akiben meg kevesebb az önbizalom vagy rossz tapasztalatai vannak az esetleg próbálkozzon eleinte többségében csúnyább nőkkel, hogy gyűjtsön némi sikerélményt.

Nyilván azok közt is akad olyan aki magánál 3 al jobb hapsit akar, de ahogy egyes férfik arra jutottak hogy rondák és esélytelenek, úgy egyes nők is nyilván rájöttek már ugyan erre..

2018. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!