Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok azért ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok azért ismerkedtek online mert?

Figyelt kérdés

Mert élőben nem kezdeményeznek nálatok?

Vagy csak olyanok közelednek hozzátok, akik nem jönnek be Nektek?

Sok, nem feltétlenül visszahúzódó, szép, és intelligens nő ismerkedik online.

Kissé furcsa számomra, hogy élőben vajon miért nem megy nekik?

Aki kívül-belül szép, azt hinném a legkelendőbb, legkeresettebb bármely korosztályban.



2018. máj. 28. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán, de kezdeményeznek élőben is, de nem nagyon szeretem, csak ha valami ismerős vagy távolabbi ismerős, az idegen az zsákbamacska és ha elhív randira és ennyi, akkor az a randi lehet, hogy baromi szar lesz.


Egyszerűen amúgy azért online, mert jelenleg rendszeresen csak onlina tudom a baráti kapcsolataimat is ápolni. Heti 1-2 találka belefér, mert mindenkinek van napi 1-2 órája, amit össze lehet hozni, ha nagyon akarja. De arra őszintén sajnálom az időt, hogy elmenjek valahova nagy őt keresni. Arra tényleg nincs időm, sem energiám és max a buszon látni meg az egyetemen/munkahelyemen. Utóbbinál mindenoi annyira ismer és nnyira egy család vagyunk, hogy eszek ágában nem lenne onnan összeszűrni a levet valakivel, hogy utána ha gáz van, menjen a dráma, előbbinél meg kiscsoportos órák, nagyrészt lányokkal. És mifelénk egyetemen csak a gólyaévekben volt gyakori az ilyen ismerkedés meg randira hívás, a többségnek van párja is, vagy lány.


A sportom magányos (futás, úszás) itthon van a kondi, eléggé nehéz engem személyesen elérni, mert ha megyek valahova, annak célja van, vagy a barátaimmal foglalkozom, nem pasikkal. De idejét sen tudom, mikor mentem így iszogatni velük is, valahogy nem úgy jött össze.


Az meg belefér az időmbe, hogy este elalvás előtt meg a reggeli kávé mellett pár embert jobbrahúzzak, napközben írjak esetleg nekik, aztán tényleg arra szakítsak időt, amire úgy látszik, hogy megéri és azzal menjek randira, aki érdekes a beszélgetések alapján.


Nekem ezért megy ez inkább. De ez csak én vagyok.

2018. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az általam ismert férfiak foglaltak. Online sok új embert meg lehet ismerni.
2018. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Azért, mert jó hízlalni az egónkat a neten és a sok balfax elhiszi hogy ismerkedünk. :D
2018. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

"Mert élőben nem kezdeményeznek nálatok?"


Meg vlsz ők sem...

2018. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eloben felenk vagyok es visszahuzodo.

Neten kicsit oldottabban tudok beszelgetni, es mire talalkra kerul a sor, megtudok nyilni annyira , hogy ne egy nyuszinak lassanak. :D

21l

2018. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert élőben nincs rá lehetőségem. Neten nagyobb az esély.

22/L

2018. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kezdeményeznek élőben és mert online az embert ismerem meg es nem a csomagolas fog meg. Ha eloben lesz is hiba a a kulson nem fog erdekelni mert az embert magat mar kedvelem.
2018. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!