Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik már ismerkedtek online,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már ismerkedtek online, mi a leghajmeresztőbb, ami online ismerkedés során történt veletek?

Figyelt kérdés
Konkrétan én most vagyok túl egy négy hónapos chatelős-beszélgetős ismerkedésen, és most kellett volna, hogy eljöjjön a várva vált találka. Ehelyett a pasi bedurcizott, kijelentette, hogy már un, nincs rám ideje, és ne energiavámpírkodjam, majd lelépett. De előtte nem bánta a majdnem napi szintű chatelést, sőt legtöbbször ő írt rám. Sőt, ő kezdeményezte az egészet, mondván komoly kapcsolatot keres egy rendes lánnyal. Kicsit becsappva ézem magam, mert négy hónapot pazaroltam az életemből erre a tirpák alakra.

2018. jún. 9. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Lehet nem is ő volt a képeken, egy pasi ilyet nem csinál. :D
2018. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Anno talán jó 10 éve nekem is volt hasonló, bár max 2 hónapig hülyített a lány, vagy lény. :D

Valahogy a személyes találkozót kerülte, amikor a lakhelyem közelében volt, valahogy mindig más dolga volt..

Egyszer egy este kértem, hogy random fényképezze le magát, de jajj, megijedtem. :D

A sötétben, a derengő fénynél egy valami elhízott valakinek a sziluettje volt kivehető, hiszti után közölte, hogy keressek olyat akinek jobb kamera volt a telefonjában.. :D (persze a közösségi oldalon a képén egy csinos nő volt)

A másik aki kitartóan hívogatott, szintén nem tudtuk a személyes talit összehozni, pedig állítólag nem egészen 2 km-re lakott tőlem. Egyszer felhívott és meglepetésemre egy férfi kiabált a telefonba, hogy "mit akarok én a feleséétől?" :D (persze nem tudtam, hogy házas.) Ez a hölgyemény még évekig zaklatott telefonon, szerencsére abba hagyta.

2018. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Külföldön él, azért a négy hónap, és a találka azért lett volna most, mert elvileg most van itthon.


De, ő volt a képeken, mert láttam élőben skype-on is.

2018. jún. 9. 11:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért is lennék hülye?
2018. jún. 9. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:
A kérdése szerintem inkább arra irányult az előzőnek, hogy mi a francnak csetelgetni valakivel 4 hónapig, ha igazából semmi nem lehet a dologból? Mert írod, hogy ugye külföldön él. Netes ismerkedésnél szerintem, ha nem találkoztok 1, nagyon max 2 hónapon belül (mert oké, hogy mondjuk mindketten dolgoztok, nincs idő annyit levelezni amúgy, nagy a távolság ésatöbbi), akkor szerintem kár erőltetni. Elvégre azért beszélgetsz a másikkal, mert érdekel és valami több kapcsolatot is szeretnél.
2018. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Általános jelenség, de eleinte nagyon megviselt, hogy mindent képesek megtenni a szexért. Mikor tök jól elbeszélgetünk, tök kedvesek, minden szép és jó és randin is úgy közelednek felém, mintha udvarolnának (átkarol, megfogja a kezem, nem ajtóstól ront a házba stb), aztán benyögik, hogy ők nem akarnak kapcsolatot, de ezt élvezik így.


Hát ezek után én is becsapva érzem magam. Olyannyira, hogy az utolsónál lett elegem ebből az ostoba és számomra inkorrekt hülyéskedésből és felpofoztam az illetőt.


Nem tudom már, hol ismerkedjek, ahol korrektek az emberek és nem kell akkor csalódnom, mikor már beleélem magam abba, hogy komolyan vesz és nem csak én tervezek kicsit vele...:(

2018. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

8-as minden ismerkedesnel szerintem alapszabaly, akar élő akar online, hogy megkerdezed a masik szandekait. Pl miert van fent az oldalon, mi a celja stb.

Nem ertem, hogy az emberek miert nem képesek őszinten megmondani mit szeretnenek?

Annyi nyűg elkerulheto lenne...

Ehelyett megy a jatszma, avagy talald mi mire gondolok, mit akarok.

2018. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem az a legrosszabb a kerdesre valaszolva, amikor minden ok nélkül az egyik naprol a masikra eltunik a masik. Tegnap meg egesz nap beszeltetek, ma meg már nem válaszol, pedig nem változott elvileg semmi.

Tobb het, honap utan azert egy "sziat" nem tul nagy elvárás igenyelni szerintem. Meg az indoklás se a legfontosabb, csak jelezze hogy ne folytassuk.

2018. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

@9


Épp ez az, hogy megkérdeztem és tisztáztam a magamét is. Ők általában azt mondták, hogy nyitottak mindenre... Mondom, oké. Aztán elkezdtek úgy viselkedni, mintha többet éreznének (olyanokat mondtak, olyanok voltak az érintések stb), aztán jött ez.. :S

2018. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem ertem, hogy az emberek miert nem képesek őszinten megmondani mit szeretnenek?


Annyi nyűg elkerulheto lenne..."


Ezzel nem az a baj, hogy nem képesek megmondani, mit szeretnének, hanem hogy a másik fél (jellemzően a pasi) a szexért simán bekamuzza, hogy ő is pont azt szeretné (amit a csaj). Tehát pl. kapcsolatot, elköteleződést a jövőben, stb.

2018. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!