Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet újra belerázódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újra belerázódni a randizásba, kapcsolatokba belerázódni több év kihagyás után?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy korábban csak több, rövidebb pár hónapos kapcsolatom volt 18-22 éves koromig. Nevezhetjük tini szerelemnek is.

Később egy csúnya szakítás után úgy gondoltam jobb egyedül, és az egyetemre koncentráltam. Aztán valahogy annyira megszoktam az egyedüllétet, és a függetlenséget... érzelmileg "tiszta fejet", hogy mostanra 25 felett már úgy érzem rettegek belevágni egy kapcsolatba.


Felnőttem, tök jó munkám van, érdekes szenvedélyeim... simán vannak lehetőségeim a nők terén is, de szorongok az egésztől. Van most egy lány, akivel lehetne komolyabb is, de már összeszorul a torkom is attól, hogy erőltetett és nyomasztó lesz az egész.


Ötletem sincs hogyan győzhetném le ezt... és hogyan működhetne ez természetes érzésként, lazán kezelve a randizást és a kapcsolatokat?



2018. okt. 21. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél föl magadnak kérdéseket, és döntsd el, hogy mit akarsz
2018. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy értettem, hogy mit akarsz VALÓJÁBAN.
2018. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%
Ezt egy kedves coach ismerőstől tanultam, ha valamit el akarsz érni, képzeld bele magad a helyzetbe, mi az amit tényleg szeretnél, mi az a plusz amit kapsz egy párkapcsolattól? - boldogság, szeretet stb. gondolod végig. Ne azt vetítsd előre, mi az amit nem akarsz, mert akkor tényleg úgy lesz.
2018. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hmm, ez mondjuk tényleg jó gondokat, köszi.


Hogy mit várok a egésztől? Igazából egy természetes barétnőt, akivel nincs állandó feszengés, elfogad ahogy vagyok. Nincs állandt megfelelési kényszer, és ő is tesz a kapcsolatért. Tény, hogy eddig mindig megszívtam, mert akivel összesodort az élet, mind nehéz természetű sértődékeny lány volt. Mindig volt valami apróság ami miatt gyakran gyomorgörccsel mentem a randikra. Lehet csak peches vagyok, és nem találtam meg azt a nőt, aki mellett önmagam lehetek... de ez annyi gátat épített ki bennem amit le kell győzzek.


Csak egy lány kell aki mellett egy hétvégi pizzázós pizsamás mozizás is értékes program, és nem kell állandóan valamit "produkálni" hogy megfeleljek neki. Tudom ez lenne a normális, csak ez nekem kimaradt... :/ és valahogy képtelen vagyok elhinni, hogy létezik ilyen. (És nem, nem cicababákra hajtok, ... a visszahúzódóbb, intelligens lányok a gyengéim. Csak ilyennel évente egyszer találkozok kb...)

2018. okt. 21. 18:49
 5/8 anonim válasza:
Remélem összejön, drukkolok, erősítsd meg magadban ezt a gondolatot, és legyen így :)
2018. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rám is fér, most úgy néz ki erőt vettem magamat és elhívtam egy lányt. Próbálom erősíteni magamban a beszélteket..., hogy csak jól akarom érezni magam valakivel egy estén és ennyi... a többi majd jön magától :d


Szorítsatok!

2018. okt. 23. 01:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, tanulj, gyakorolj. Ennyi.
2019. jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaja gyakorolni kell. Azóta voltam már több randin, sőt "kapcsolat" is összejött, bár csak ismerkedés inkább még.
2019. jan. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!