Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az, ha nokent belefaradtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha nokent belefaradtam a kapcsolatokba es csak a szexet tudom elkepzelni a ferfiakkal?

Figyelt kérdés

Elegem lett a csalodasokbol, a hazugsagokbol, a ketszinusegbol ami az eddigi kapcsolataimba ert. Mindig jobban szerettem a masikat, mint O forditva engem es ennek meg is lett az eredmenye. Ugy erzem elvesztettem vmit, amit mar soha nem kapok vissza senkitol, uresnek erzem magam. Megis sokan akarnak tolem kapcsolatot es nem ertik meg, hogy szinte lelkiserult lettem, mert nem tudok a szexnel tobbet elvarni egy ferfitol sem.


Szomoru dolog, mert nem ilyen voltam...de sajnos kenytelen voltam megvaltozni.


2017. szept. 30. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Neked baj. Egy csomó férfi számára viszont most váltál álomnővé. Majdnem én is írok neked privátot, de csak majdnem.
2017. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A kérdésed leírásából az derül ki, hogy számodra ez baj. Tehát megválaszoltad a saját kérdésedet. Szerintem is baj, de csak azért, mert így gondolom boldogtalan vagy, az pedig nem jó...


A többi emberről nem tudok nyilatkozni.

2017. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak győzd a privátokat olvasni :-)
2017. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha neked ez jó, férfit fogsz találni rá, de elhiheted hogy pár hónap múlva az ellenkezőjére fogsz vágyni..
2017. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg hozzád hasonló pasi van, bennük sincs semmi különös, megvannak a saját életükkel, te is megleszel.
2017. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szörnyű hogy mennyi a csalódott, frusztrált ember. És nem csak itt ezen az oldalon, hanem úgy általában. Már az is összeteheti a két kezét, akinek van egy többé-kevésbé jól működő kapcsolata. És az a dráma, hogy akik nem kétszinűek, hazudozók, hanem tisztességesek, azok ritkán találkoznak egymással, viszont kifogják az ellenkező nemből azokat, akik inkorrektek. Nagyon nagy probléma az önzés is. Amíg önzőek az emberek, addig nehéz a másik embert igazán szeretni, és áldozatokat hozni érte, meg a kapcsolatért.
2017. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Hagyjad már magadat....
2017. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem irtak meg, de nem is akarok egyikre sem valaszolni. Van mar szexkapcsolatom.

Vmilyen szinten nyilvan bant a dolog engem is, mert ahogy irtam is, en nem ilyen voltam. Akar az elso baratomnal is leragadtam volna egesz eletemre, mert tenyleg nem vagytam masra.

De folyamatosan azt latom es tapasztalom is, hogy nem eri meg megbizni, szamitani , tervezni egy masik fellel mert annak csak arcon kopes a vege.

Normalis, atlagos sracokkal voltam egyutt(az utolsonal meg lejjebb is adtam az igenyeimbol ami a kulsot illeti), akik egyebkent mar megbantak, hogy ott hagytak es bar kapcsolatban vannak, a mai napig vagynak utanam. Hiaba kerdeztem oket mi volt a baj, de ok sem tudjak a valaszt, amibol legalabb tanulhattam volna...

2017. szept. 30. 12:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Dugunk? Igérem, nem foglak utána hívogatni, hogy járjunk.
2017. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Várj...na végre, megtöröltem a szemeimet zokogván a kérdésedet olvasva. Nem baj, csak kerülj el engem.
2017. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!