Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri rá várni?

Figyelt kérdés
Tudni kell erről a lányról h kövér de nekem gyönyörű és a személyisége is. Tudom nem fogadják ezt el de én úgy szeretem amilyen. Most ismerkedik mással és még nem jöttek össze de sokat bánkódik a hapsi miatt. Ezt nekem többször is említette. Voltak olyan jelei amik miatt jogos lenne azt hinnem h nemcsak barátként tekint rám. Például: rengeteg témában beszélünk, többször rám hajolt, szúrkálta az oldalamat, csikizett, meg ölelt. Megéri erre a lányra várni? El tudnám képzelni vele az életem mondjuk még fiatalok vagyunk. Ő is 20 és én is. Szerintetek érezhet többet mint barátság?

2018. okt. 21. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj rá, hanem mondd meg neki, hogy vonzódsz hozzá. Vagy legalább húzd meg a haját!
2018. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked, és ő is ilyen jeleket ad, talán nem várnod kéne, hanem kezdeményezni nála. xD
2018. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak nem megnézted az Oh my Venus-t?:DD


Ennyire tetszett, hogy kérdést írtál róla ki?:DD

2018. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Vigyed nyugodtan, nekünk ugyan nem kell. xD
2018. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

mutasd ki a szexuális érdeklődésed felé,lépj a tettek mezejére és ha vevő rá akkor legyél határozott és egyértelmű.

sose magyarázkodj.

azért tekint rád barátként mert pipogyáskodsz a helyett,hogy meujjaznád és a kezébe adnád a kemény farkad...miközben ő ezt várná.

2018. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért nem mertem eddig lépni mert van egy fickó akivel kapcsolatot akarnak. De akkor ne hagyjam? Mi van ha ezzel elveszítem?
2018. okt. 21. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös, az a baj, hogy az írásképed aláássa a hitelességed.

Győzz meg minket az igazadról

2018. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, kialakulhat-e. Szerintem várakozhatsz egy ideig; de amúgy lehet tényleg mégjobb lenne, hogy megkérdezni pl mit gondol rólatok kettőtökről együtt; mert hogy szerinted összeillenétek, és jó párost alkotnátok ketten együtt , megértitek egymást, kellemesek az együtt töltött idők, és te esetleg bele gondoltál, hogy mi lenne, ha lenne esetleg több is, mint barátság; és szerinted van rá esély , h működhetne . Mondjuk ezt talán nem full perfekt így elmondani, de nagyvonalakban, valami ilyesmit; vagy méginkább lehet jobb, ha nem tanulsz be semmit, hanem amúgy szívből jön az egész. De amúgy tényleg nemtom.
2018. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tényleg 7.

kihagytam egy g betűt.

szóval *megujjaznád"

2018. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne várakozz mert a leírásodból az jön le hogy nincsenek kapcsolatban. Addig meg bármi lehet , próbáld meg elmondani neki mit érzel! Elhívni közös programokra , randira stb.
2018. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!