Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú még nincs kész egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú még nincs kész egy kapcsolatra, mert ezelőtt 2 évvel padlóra került, arra megéri várni?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvagyunk, imádjuk egymás tarsaságát, lehetne több is de ő nem áll még rá készen. Azt mondta nem várhatja el tőlem hogy várjak. Nekem megéri rá várni, és eltökéltem magam. Szeritetek?

18/L



2018. jún. 15. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezelőtt két évvel padlóra került. Akkor mikor tervez felállni?

Személy szerint sokat nem várnék rá ezt tudva.

2018. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Töketlen, te pedig fiatal vagy, de ha neked ez bejön, akkor várj rá. Végül is nem tudhatod, hogy mennyit kell, illetve lehet nyitott szemmel is várni a parkoló pályán.

Viszont nekem az a véleményem, hogy ha szeretne, pikk pakk felállna és nem picsogna. Csak nem tetszel neki eléggé, hogy megtegye. Ráadásul élvezkedik, hogy te meg hanyatt estél a hangzatos, ám igen gyenge dumájától, amitől egy nálad néhány évvel idősebb lány körberöhögné.

2018. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet tudni,hogy mi az ami ennyire padlóra küldte?


Nem lehet,hogy inkább csak nem akar felkelni belőle?


Nálam is volt olyan amikor azt hittem soha nem teszem magam túl rajta,egy évembe telt.Közbe jöttek emberek az életembe,s sokat segìtettem.

Te is segìthetnél neki,főleg ha hagyná!

2018. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!