Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megváltozott! Miattam? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott! Miattam? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Kb egy bő éve megismerkedtem egy pasival. 2 hónapig jártunk, de hamar kiábrándultam belőle. Ő nagyon megszeretett engem, de végül is nehezen de megértette h vége. Sok olyan dolga volt, ami nekem nem tetszett, nem volt kellően magabiztos, sokszor szerencsétlenkedett, szüleivel lakott, és nem segített be a házimunkába sem.A kémiát sem éreztem köztünk... Nem részletezném. Bár volt sok jó dolog is, de nem éreztem azt, hogy rá vágyom igazán.


Pár napja összefutottam vele egy boltban. Már egyedül él, új munkahely, ami elég jó. Vannak céljai. Sokkal határozottabb lett, ezáltal vonzobb is. Szval most egészen olyanná vált, mint amilyet szerettem volna. Tudta is, hogy milyen gondjaim voltak vele korábban. Kicsit olyan mintha miattam változott volna meg. Beültünk egy kávézóba és aztán haza kísért. Jól éreztem magam vele, láthatóan ő is.


Ti adnátok esélyt neki újra?



2018. okt. 22. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Egy esély megér!
2018. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Utalt rá, hogy ő szeretné újrakezdeni?
2018. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Adj neki esélyt!
2018. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Adj. Bár ki tudja, hogy lesz-e kémia.
2018. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha mindketten benne vagytok, nyitottak vagytok rá, és nincsenek rossz érzések bennetek a múlt miatt (én a fenti esetben félnék, hogy csak azért csinálja ezt, hogy "megleckéztessen", és megbántson annyira, amennyire gondolom te bántottad meg), akkor miért ne? Még akár jól is kisülhet az egész.
2018. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Ez tipikus esete annak hogy a nő számító. Amíg otthon lakott és nem volt olyan jó munkája addig nem tetszett, de most már saját lábára állt és gondolom a pénze is több, így már működik a kémia mi? :)

A srác helyében nem állnék veled újra össze. Inkorrekt vagy vele, ez nem szeretem és nem vonzódás.

2018. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A srác legalább azt megtanulta hogy mit akarnak hallani a nők. Mire kiderül hogy félig sem vált olyanná mint gondolod addigra párszor megleszel már neki. De hogy ne kelljen beismerned hogy benézted a dolgot, elhitetem magaddal is hogy tényleg mintapasi lett. A hódítások jelentős része amúgy ilyen
2018. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Soha ne táncolj vissza, ha a múltat lezártad, akkor ne nézz visszafelé, csak előre. :) Tehát, ha jót akarsz magadnak hagyod szerencsétlent és nem erőlteted ezt az egészet.
2018. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.
2018. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért meg lesem azt az embert aki 1év alatt hip hop rendre rakja az életét és jól keres :D :D

Ha ez csak elhatározáson múlna akkor nem tartanánk itt.

2018. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!