Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hirtelen megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hirtelen megváltozott gondolkodás?

Figyelt kérdés

Elején leszögezzi, hogy ő csakis komoly kapcsolatot szeretne, és meglátja majd hogy alakul.. Mivel én is csak komolyt akarok így a megfelelő partnerem keresem hozzá. Ismerkedtem pár lánnyal, többsége azt mondja ő nem áll készen, mert nem bulizta ki magát, nem élte ki magát még.. Meghogy "túlfiatal".


Mai nők miért ennyire bizonytalanok a komoly kapcsolathoz?


Én egyre elkeseredettebbnek látom magam, hisz ez miatt az én helyzetem is nulla, mivel nincs kivel kialakítsak egy kapcsolatot. Pedig már én úgy érzem ideje lenne. Ha a másik fél nem áll készen én egyedül kevés vagyok..



2018. okt. 16. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarnak veled kezdeni. Ennyi.
2018. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Mi a kérdés?

Most 1 nő pálfordult?

Vagy általánosságba? Vagy mi?

2018. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. Általánosságban. Szóval mindenki komoly kapcsolattal jön, utána meg csak az van szexelni összejárunk az nekem nem komoly kapcsolat..
2018. okt. 16. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
4%

Egy nő minek ragadjon le egy "komoly" kapcsolatban? Bármikor, bárhol szinte bárkit megkaphat még egy átlag csajszi is. Na ezért. Túlkínálat van a piacon. Ne félj, ha nekik kellene futni a szekér után, lenne itt foggal-körömmel ragaszkodás. Pontosan ezért hajtanak a férfiak a szexre, mert nagyon jól tudják, hogy gyorsnak kell lenniük... a nők meg csak élvezik a az étlap korlátlan felhozatalát.

Isten hozott a valóságban! Eddig aludtál?!

2018. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem akarlak elkeseriteni, de valoszinüleg komoly kapcsolatot keresve ismerkedik veled. Aztan jobban megismerve rajön, hogy erre-arra okes vagy, de komolyabbat nem tud elkepzelni veled.


Ezt nem oltaskeppen irom neked. Atgondolnam, hogy mitöl vagyok megfelelö tars komoly kapcsolathoz. Ill. hogy ezt mennyire sikerül megmutatnom ismerkedeskor. Most csak egy pelda a sok közül, de ha pl. jo pasi vagy, de nincsenek igazan celjaid az eletben vagy, ami meg rosszabb, hogy olyanok, amik inkabb az almodozas kategoriaba esik, de nem igazan nezi ki belöled egy lany, hogy tenni es aldozatot hozni is kepes vagy azert, amire vagysz, nem igazan fogja lenyügözni. De ugyanannyira, aki tulsagosan komolyan vesz mindent, akiböl hianyzik a könnyedseg, a humor, akivel együtt lehetne nevetni... itt nem azt szeretnem irogatni, hogy mi mindennek meg kellene felelni, mert ez sem igaz. Különbözöek vagyunk, es mas-mas elkepzeleseink/vagyaink vannak. De nezd magad kicsit objektiven: Szivesen elnel magaddal együtt eveken at?

2018. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "meglátjuk hogyan alakul" -nál győzd meg, hogy érdemes melletted maradni. De amíg nem tapasztalja, addig nem is tudsz mit tenni.
2018. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!