Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen az élet, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az élet, hogy van aki jóképű/szép, jó személyisége van emiatt könnyen talál párt és van aki kevésbé előnyös kinézetű?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen kinézetűeknek, személyiségűeknek nem lesz sosem párjuk?

Nőknél vagy a férfiaknál nagyobb az esély, hogy egyedül marad örökre?


Én úgy érzem, hogy nekem sosem lesz barátnőm. Magas és vékony testalkatom van, és csendes, szolid személyiségem. Ez hátrány szerintetek is?


2018. okt. 22. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak férfiaknál van olyan, aki soha nem kell senkinek. Jellemzően az, aki csúnya és alacsony, de a csendes, szolid személyiség is elég nagy hátrány csajozásnál.
2018. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Alkatod szerencsés, a személyiséggel sincs baj. Fejed milyen?

32/f

2018. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Aki nem jóképű,egyszerűen és normálisan él,azt a nők ugródeszkának használják.Ahogy találnak egy jobb partyt,otthagyák az illetőt.Sokszor a gyerek is marad.
2018. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A testalkatodon ha van elég kitartásod és nem vagy lusta akkor tudsz alakítani.


A fejed már más kérdés.


De nem mondanám azt, hogy az előnytelenebb külsővel rendelkezők nem találnak maguknak társat. Nagyon sokat látok....


Egyetlen egy kérdés van csak....hogy kinek mi és mekkorák az igényei.

Nagyon sok előnytelenebb külsejű (bocsánat a kifejezésért) van felesége férje gyerekei.


Szóval egészen biztos, hogy mindenki találna magának társat, viszont nem biztos, hogy vonzódna hozzá eléggé és boldog lenne vele. Mert olyat mindenki találhat , hogy "ha nincs ló jó a szamár is"

2018. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek az arcomról. Akit érdekel küldök Neki!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. okt. 22. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekel. Küldhetsz képet.
2018. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is.
2018. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fiú (25) ***** válasza:
Csao:) en mar 3-4 éve járok kur....zni es meg néha po...o videokra ki...rem. munkából megkeresett pénzből pedig vettem 140 cm is fullhd 4k TV-t, PS4 et, egy jobb számítógépet. És teljesen kiegyensúlyozott az életem. 26 vagyok. Remelem tudtam nektek segíteni. Tovabbi szep napot.
2018. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiú, teljesen igazad van és jól teszed. Ha ez idő alatt barátnőd lett volna, biztos, hogy nem tudtál volna ilyen cuccokat venni.
2018. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!