Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mik azok a tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a tipikus kocka tulajdonságok amitől menekültök?

Figyelt kérdés

Jelenleg éppen full time programozással adatfeldolgozással töltöm az időmet, és könnyen lehet hogy ez így is marad még egy darabig, mert 3-4 hónapos full time Data Science tanfolyam után, ha dolgozni is fogok akkor ez így is maradhat még egy darabig. Tehát nagyon kockulok, de a tipikus kocka tulajdonságokat a géptől való feltápászkodás után igyekszem elkerülni.

Ezért a kérdés:

Mit azok a tulajdonságok, amelyek miatt menekültök egy kockától?:)



2018. okt. 22. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Egoizmus:)
2018. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Egyoldalú kommunikáció, igazából nem is érdekli, hogy a másik mit szól a mondanivalójához. Kvázi lenyomja a mondanivalóját a másik ember torkán.

Nem figyeli, vagy nem tudja értelmezni a másik ember felől irányába érkező nonverbális jeleket.

Esetleg társas szituációkat és / vagy mások érzelmeit se nagyon tudja értelmezni, tök közömbös.

2018. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom a kockákkal, valamennyire én is az vagyok, viszont ha ebből nem tud kiszakadni, az zavaró. Ha mondjuk túrázás közben az erdő közepén is csak nagyon geek dolgokról tud beszélni, az már zavar. Vagy ha pl a baráti társaságban elkezdenek a programozási nyelvekről meg az ilyen-olyan megoldásokról, scrumról meg az anyámtudjamirőlmég beszélgetni, szóval olyan témákról, amikhez hozzá sem tudok szólni, akkor az is zavar. Egy dolog az, ha valaki klingonul köszönt fel vagy WoW-os referenciákkal él mellettem, az ilyesmit értem és tudok vele azonosulni, de ha nagyon mélyen belemegy az ilyen niche-dolgokba a mindennapokban, és nem veszi észre a környezetét, na, az már zavaró.

Nem tapasztalat, ááá, dehogy.

2018. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, h nagyon sokat van számítógép előtt... Aki, jól csinálja és ért hozzá, szinte függő tud lenni, mindig vannak újdonságok, amiket aztán neki meg kell tanulnia. Amúgy imádni valóak.
2018. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem valahogy mindig a kockákhoz húzott a szívem, az összes eddigi párom véletlenül programozó volt, pedig nem erre hajtottam. Alapvetően tetszik a szabálykövetésük, a kiszámíthatóságuk, racionalitásuk. Egy dolgot tudok kiemelni, ami az előző párkapcsolatomat tönkretette: a túlzásbavitel a kapcsolat rovására. Az exemmel azért kellett szakítanom, mert annyira WoW függő volt, hogy sokszor engem hanyagolt miatta. Illetve a jelenlegi párommal probléma az, hogy annyira otthonülős, hogy alig tudom a szobájából kirobbantani, hogy elmenjünk valami jót csinálni.

24/N

2018. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is alapvetően nagyon bírom a kockákat, magam is szeretek játszani, sokszor nézek twitchet stb...

Ami esetleg zavarna az az, ha például a jövendőbeli kocka párom nem akarna soha kimozdulni otthonról, vagy amikor elmegyünk otthonról, akkor sem velem beszèlgetne, hanem inkább a telefonját nyomkodná... esetleg ha nem végezné el a emiatt a házimunka rá eső részét, vagy ha a szabadideje 100%át mindig ez tenné ki, velem pedig nem töltene időt...

Egyéb esetekben számomra történetesen vonzó tulsjdonság a kockaság :)

22/N

2018. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

-ha elhanyagolja saját magát és a környezetét a kockulás miatt. Nem bírnám elviselni, ha a párom nem mozdulna egész nap, egy trágyadomb lenne a szobája/lakása, nem fürdene, nem borotválkozna, csak 2 perc alatt összedobható szarokat enne, mert egész nap a gép előtt ül.

-ha nem lehet vele másról beszélni a kockuláson kívül, vagy minden beszélgetésbe beleszövi ezt a témát

-ha nem lehetne vele kimozdulni mondjuk sétálni egy fél órát vagy kirándulni, utazni, mert éjjel-nappal a gép előtt ül

-ha lenézően bánna velem azért, mert nekem fogalmam nincs számítógépes játékokról és különösebben nem érdekel a programozás, informatika és egyebek. Persze elfogadom, ha ő mondjuk szeret játszani vagy informatikai területen dolgozik, de a laikus szintű érdeklődésnél többet nem tudok nyújtani neki ezen a téren.

2018. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a férfiaknál a "szőke nő". Sztereotipia.
2018. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel en is kocka vagyok, a Python ninja, nincs jogom semmit se mondani, amugy meg nekem bejonnek a kockak.

Szeretem az okos pasikat.

Talan amit mas is emlitett, ha elhanyagolja magat..

2018. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem, mert én is mindig kockulok.
2018. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!