Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek az első randira - Lányok ti hogyan viszonyultok hozzá ha a srác rákérdez pl az első csókra hazafelé? Egy introvertált srác.

Figyelt kérdés

Találkozok hamarosan egy lánnyal... és eléggé izgulok.

Nem vagyok tapasztalatlan így 23 körül a randizásban, volt már barátnőm több is (bár mindig társaságból, spontán jöttünk össze) és volt már első randim is egyszer, ott lazán ment minden mert kézműves sörözőbe hívtam :D


Viszont most alkoholmentes programot tervezek. Ismerem már, szóval a téma megvan... de túlontúl érdekel a lány, nem akarom elszúrni.


Hogyan nyugodjak meg? Állandóan ilyen kérdések járnak a fejemben, hogy már első randin "illik" megcsókolni? Mi van ha rákérdezek inkább, ha érzem a helyét... nem csak úgy lekapom? Erről mi a véleményetek?


Az a baj nem vagyok egy alfahím jellem, főleg egy olyan lánnyal aki komolyan érdekel... csak lehet épp ezzel a túlgondolással szúrom el.



2018. okt. 23. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbálj valahogy megnyugodni, mert ha görcsösséget érez rajtad a lány, az nem jó. Ne félj, ha összepasszoltok, akkor úgysem csinálhatsz nagy hülyeséget. :) Úgyis a helyzet fogja adni, hogy legyen-e csók vagy ne, érezni fogod szerintem, hogy sok lenne-e neki vagy nem. (De így látatlanban én azt gondolom, hogy először még inkább ne, de persze ha annyira jól sikerülne és jól érzitek magatokat, akkor simán lehet). Szerintem meg ne kérdezd, ezt a szitut nem is tudom elképzelni, hogy "megcsókolhatlak?" :D Ez nagyon illúzióromboló szerintem. Ha már együtt lesztek, biztos nem fogsz ennyire izgulni. :)
2018. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérdezd meg! Az olyan gáz.

Ha jól alakult megcsókold, oszt kész.

2018. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Ne gondolkodj ezen, majd a helyzet adja. Nekem nőként teljesen mindegy hogy első randin vagy az ötödiken csókol meg. Semmit nem jelent.
2018. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Szerintem is cink rákérdezni. :D

Amúgy abszolút lenyugodtam... nem lesz itt gond. Már lazán veszem a dolgot, határozottsággal. Összeraktam az önbizalmamat, tudom mit akarok és ennyi. Max jól érzem magamat.

2018. okt. 24. 00:19
 5/16 A kérdező kommentje:

Pár nap múlva majd beszámolok mi volt :d

Addig is mentek a zöld kezek.

2018. okt. 24. 00:19
 6/16 anonim ***** válasza:
próbáld meg, ne kérdezz rá. vagy engedi, vagy nem.
2018. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

NE KÉRDEZZ RÁ!!! TILOS RÁKÉRDEZNI!!! Ezt férfiként mondom :D egyszer valahogy feljött ez a téma női ismerősömmel és ezzel kb el is vágod magad a lánynál. Inkább "égj be" azzal, hogy próbálod megcsókolni de elfordul, minthogy rákérdezz. Nem férfias :D


Sok sikert tigris ;)

2018. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát én első randira csak megismerés céljából szoktam menni nagyon ritka hogy meg is csókolok valakit.

De tuti tipp: vigyél magaddal rágót, ez evidens de múltkor én nem vittem egy első randira és persze pont akkor volt az a pillanat hogy meg kellett volna csókolni a csajszit, de már későre járt éhes voltam és féltem hogy rossz ízű lesz a szám :/ :D

2018. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nah, találkoztunk.


Kemény dió a lány :)))


Nagy ritkaság, hogy nem könnyűvérű, hanem akiért küzdeni kell.

Az előbbiből van sok, nem is érdekelnek... de ő más. Nem hiszem, hogy valakiért ennyit küzdöttem volna.


... találkozunk még :)

2018. okt. 25. 23:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért, mit csinált?
2018. okt. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!