Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális ha a férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a férfi az első randin arról beszél, hogy mi lesz a leendő gyerekeivel?

Figyelt kérdés

Nálam 8 évvel idősebb volt a férfi, azóta le is mondta a következő randit a korkülönbségre hivatkozva, annyira igazából nem sajnálom,csak kíváncsi vagyok,hogy veletek volt már ilyen? Arról beszélt,hogy melyik iskolába íratná őket, meg hogy szeretne gyereket. Ezért is szakított,mert szerinte 22 évesen ehhez fiatal vagyok még. (bár úgysem szülnék senkinek ismeretlenül)

Mit gondol az ilyen ember,hogy egy 30 éves nő már azonnal szül neki?



2018. okt. 10. 20:08
 1/5 anonim válasza:
75%
Nem is azt mondta, hogy neked kell megszülni, hanem ha majd valakitől lesz neki.
2018. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Bizony egy 30 éves nő már szülne neki. Az én párom 9 évvel idősebb nálam és elmúltam 30. Szültem neki egy gyermeket és most szülöm a másodikat.
2018. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem az első randinkon azt mondta, hogy puskával fogja lődözni a lánya udvarlóit.

Én nem akartam gyereket, de akkor azt éreztem, de jó lenne, ha az én lányomról beszélne!

Azóta eltelt 10 év és van egy 4 éves kislányunk.

2018. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

30 körüli nőknél ez működne.

Ha téged elengedett, akkor ő komolyan is gondolja, biztos lesz aki pont ilyen pasit keres.

Neked meg lesz másik randipartnered seperc alatt.

2018. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az en párom 10 évvel idősebb nálam és 31 évesen szültem meg az első gyermekemet a második gyermekemet 34 évesen. Alig ismertük egymást de a vágy a család iránt minden álmunk volt. Hat éve vagyunk együtt és imádjuk egymást a gyerekeket.🙂 Nem bántam meg semmit.🙂
2021. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!