Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan utasítasz valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítasz valakit, akin látod, hogy többet akar, de nem mer nyíltan eléd állni, viszont amikor szembesíted vele, akkor visszavonulót fúj, hogy félreérted, pedig biztos, hogy nem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 23. 19:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
"Hogyan utasítasz vissza valakit..."
2018. okt. 23. 19:14
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Erre csak annyit lehet mondani, hogy: oké. Ha gyáva bevallani, akkor nem érdemes vele foglalkozni.
2018. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ameddig valaki nyíltan nem áll eléd, és vall szint, addig nem szabadott volna lépned, mert esélyes, hogy csak szórakoztak veled.
2018. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem léptem egy ilyennél sem, de nem vagyok vak.
2018. okt. 23. 19:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Viszont itt is olvastam már másoktól ilyen esetet, és volt, aki meglépte a szembesítést, és ez volt.
2018. okt. 23. 19:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Ennyi.
2018. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerű: nem mész elébe a dolgoknak, ha előjön a farbával, akkor udvariasan, de határozottan nemet mondasz. Kérdező, próbáld meg egy kicsit erősebbre edzeni az idegrendszeredet, ennyi. Ja, és fontos, hogy tudatosítsd magadban: attól, hogy tetszel neki, az elutasításod során tanúsított udvariasságon kívül NEM TARTOZOL neki semmivel, és soha nem is fogsz.
2018. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Szóval türelem. Addig meg, amíg nem próbálkozik be be egyértelműen, foglalkozz magaddal. Nem kell rá semennyi gondolati vagy érzelmi energiát pazarolnod. Tessék önzőnek lenni! Élvezd az életedet!
2018. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem rendben van az idegrendszerem, nem tudom, ez hogy jön ide. :-D


Egyszerűen csak kényelmetlen lehet egy ilyen ember viselgetése, csak kerülgeti a másikat, de semmit nem lép, mert ahhoz gyáva.

2018. okt. 24. 07:08
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem azt írtam, hogy nincs rendben az idegrendszered. Egyszerűen azt írtam, hogy legyen a mostaninál erősEBB. Mert akkor az alábbiakkal:


"Egyszerűen csak kényelmetlen lehet egy ilyen ember viselgetése"


ellentétben semmiféle kényelmetlenséget nem fog neked okozni senkitől ez a fajta viselkedés. Erre gondoltam. NEKED ilyen esetben egyáltalán nem kell foglalkozni az Ő érzéseivel, azaz, még zavarnia sem kellene téged ennek. Nem tudom, érted-e, mire akartam kilyukadni.

2018. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!