Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy nő gazdag pasit akar, akkor az "előrelátás", ha egy férfi szép nőt akar, akkor az "felszínesség"?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Tévedsz és általánosítasz. Ha egy nő gazdag pasit akar az nem előrelátás, ha valaki szimplán ez alapján határozza meg a preferenciáját, az felszínesség ugyanúgy. Ha egy nő nem megy hozzá egy lúzerhez, az az előrelátás. Hasonlóan, ha egy férfi csak ennyit vár el egy nőtől, hogy szép legyen, az felszínes, de ha a belső értékek is fontosak a számára, akkor csak magasan van nála a léc.

N 40

2018. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Az hogy szép nőt akarsz, a te dolgod. Gondolom nem jön össze szép csaj, azért sírod itt tele a világot.

Nézz magadba és felelj erre: Mit tettél azért, hogy szép nőd legyen?

Az hogy olyat szeretnél, nem jelent semmit. Azért tenni is kell. Ez egy verseny, ideje felfognod.

2018. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Nézz magadba és felelj erre: Mit tettél azért, hogy szép nőd legyen?"

És a nők mit tesznek azért, hogy gazdag pasijuk legyen?

2018. okt. 23. 12:21
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteget. A szépség nagy árral és fájdalommal jár. Pl mi sehol de SEHOL nem lehtünk szőrösek, hosszú hajunk kell hogy legyen ésatöbbi.. (diéta, kozmetikumok, kezelések) emellett nagy a konkurencia, elvégre a lányok nagy többsége igazán szép manapság.

Es te mit tettél azért hogy szép nőd legyen?

2018. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Ember, mondom, hogy el vagy tévedve. Mit foglalkozol a gazdag pasit akaró nőkkel? Gazdag pasi vagy? Kétlem.

A saját céljaiddal törődj, ne másokat akarj bántani.

Csak hogy tisztázzuk, férfiként írom ezt neked.

menj el evezős klubba vagy akár egy komoly fitnesz terembe, ahol férfiak is edzenek. Aki komolyan csinálja egynek sincs csajozási gondja. De tudod, az évek munkája.

De lehetsz gazdag is, ha neked az kell és akkor vehetsz magadnak szép lányokat.

2018. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Mert a szépség elmúlik, az egzisztencia megmarad.
2018. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki olyan párt keres, amilyet akar. Joga van hozzá. Te is nyugodtan akarhatsz szép barátnőt. Legfeljebb nem jön össze.

🤗

2018. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Tudod mi a különbség a korrupció és a lobbizás között?

Lobbizás az ha én is benne vagyok, korrupció pedig ha másokról van szó.:) Ugyanez igaz itt is: senki nem reklámozza magát azzal, hogy "én egy felszínes ember vagyok, ezért a szép nőket/gazdag pasikat keresem", inkább megmagyarázza az előrelátással, a genetikával, az evolúcióval, vagy bármivel ami épp az eszébe jut. Viszont az 1-es válaszoló jól leírta, hogy mi a különbség a felszínes emberek és azok között, akiknél magasan van a léc.

Innentől "csupán" annyi a dolgunk, hogy megtanuljuk megkülönböztetni a kettőt, ami nem is olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik.

2018. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Incel vagy :)
2018. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
#8-as nagyon betalált! Tökéletes példa. Korrupció csak akkor van, ha én nem részesülök a pénzből. Felszínesség csak akkor van ha nem engem választanak valami okból.
2018. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!