Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli nők hány % vár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők hány % vár a normális kapcsolatra inkább, és hány % választja a szexkapcsolatokat amig nincs jobb?

Figyelt kérdés
Ismerős körökben ,mit tapasztaltok?
2018. okt. 24. 21:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

Én vártam a normális kapcsolatra, 3 évbe telt, de megérte.

Nálam szóba sem jöhetett ez az új szexkapcsolatosdis őrület, a szexhez érzelmek kellenek, anélkül nekem nem megy, szóval nem akartam, hogy valaki csak használgasson, ürítsen egyet, aztán tovább menjen. Az egyik barátnőm is 2,5 évig szingli volt, inkább kivárt egy normális kapcsolatra, nem feküdt össze úton-útfélen mindenkivel, mert sajnos ilyen barátnőnk is van..

2018. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem érdekelt sosem a komoly kapcsolat, mindig féltem hogy rám telepszik valami éretlen férfipalánta ráadás vagyok olyan jó nő, hogy bármikor találok minden ujjamra pasit:)

És lehet lepontozni nem érdekeltek, nem fogok szülni se és főzni se másra!

2018. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
4%
#3: egy kiadós AIDS kell neked. :)
2018. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
2%
*#2
2018. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora öngóóóóól 3-aska.😂 Tudod ilyen gusztustalan dolgokat csak az olyan tahó incelek kívánnak mint Te. ;)
2018. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
3&4 Aki másnak gödröt ás!! :DD Te szerencsétlen:) neked meg egy csaj kéne és akkor nem lennél ennyire frusztrált, hogy egyből repülnél ha egy nőnek van önbizalma, óó te kis cukifiú:)
2018. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%

A hármasnak igaza van, a kettesnek pedig ponthogy nulla önbizalma :-)

Aki kicsit is becsüli magát, az nem csap fel egy ekkora kapcarongynak.

2018. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Saját baráti társaságomról tudok nyilazkozni: senki sem akar csak szexkapcsolatot a barátnőim közül, mindenki komoly kapcsolatot keres. Egész eddigi 24 évembem egyetpen női ismerősöm keresett csak szexet, de abból is eljegyzés lett.
2018. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%
Normális kapcsolatot keresek, de azért van egy haverom, akivel néha van szex. A kettő nem zárja ki egymást.
2018. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
35%

Lenne jobb de most jo a szexkapcsolat. Jp haverok vagyunk...jo a szex es nincs kototseg. Parkapcsolat most nem ferne bele az eletembe. Es amugy is most magammal akarok foglalkozni. Se energiam se kedvem komoly kapcsolathoz.

Emelett no vagyok...a szex fontos es nyugtat, na meg jo neha hozza bujni valakihez.

A szazalekokat nem tudom. De ismeretsegi korombem tobb az aki komoly kapcsolatra var.

N27

2018. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!